egzorcisto pagalba

Paklausė Viktorija Liepos 28, 2015 Tema: Egzorcizmas
Sveiki,
noriu kreiptis pagalbos dėl mamos, kuriai yra 92 metai, jau geras pusmetis gyvena pas mane, pas dukrą. Ji yra tikinti, eina i baznyčią, meldziasi vakarais kasdien, bet su ja dedasi negeri dalykai. Padažnėjo atvejų,kai nebeimanoma kartu būti su ja namuose, nes ji lieja pyktį ant manes, keikia visokiais žodžiais, kaltina kad ji yra neprižiūrima, keikia kita dukrą, ją šmeižia ir blogiausia, kad aplinkiniams (kaimynams, savo draugėms) pila šmeižtą apie savo vaikus. Labai vertina ir nuolat kalba apie savo turtus, savo namą, kurį turėjo, apie pinigus, kuriuos ir dabar turi pardavusi namus.Mus tris seseris stengiasi sukiršinti tarpusavyje, liepia nebendrauti tarpusavyje, kaltina mus, kad atėmėm jos turėtus namus, kad pasipelnėme iš to, nors visus tuos pinigėlius ji valdo pati. Šiaip ji yra dar guvaus ir pilno proto, puikiai orientuojasi ivykiuose, tačiau tie pykčio priepuoliai vargina ir mus ir ja pačią, nes nemiega naktimis ir verda visa savyje. Ko jai labiausiai reikia,- tai vidinės ramybės, nes yra pilnai ja pasirūpinta, gyvena priežiųroje.
Dėkui Jums už atsakymą. Tiesa, gyvename Vilniuje.
Susijęs su atsakymu į klausimą: reikalinga kunigo egzorcisto pagalba

Atsakymų: 1

Atsakė kun. Vytautas Liepos 29, 2015
Sveika, Viktorija.

Čia reikalinga ne egzorcisto pagalba, bet nuoširdi Jūsų visų malda ir kantrybė Jūsų senai mamai. Jūsų šeimos gydytojas Jums plačiau paaiškins, kad tokie pykčio priepuoliai senatvėje yra tikrai natūralūs. Mano paties močiutė budama 90 - ies plūdo savo dukrą (mano mamą), vadino ją net nesava ir visokiais kitokiais negražiais žodžiais.

Skaudu, kad taip nutinka, ir nesuvokiama, kodėl. Bet belieka tik melsti tokiam žmogui Dievo gailestingumo, o sau kantrybės.
Užduoti Klausimą

Temos


...