Gyvenam nesusituoke, norim eiti ispazinties, ar imanomas nuodemiu atleidimas?

Paklausė Tema: Išpažintis
Esu antroji zmona vyrui- negalime tuoktis baznycioje. Esam tikintys, meldziames  namuose kiekviena diena, dalyvaujame misiose. Jau 15 metu neinu ispazinties. Labai rupi- ar galimas nuodemiu atleidimas, jei negaliu ( ispazinties metu) pazadeti kunigui ir sau, kad daugiau nenusidesiu (nes gyvenu be baznycios palaiminimo)? Ar galiu eiti ispazinties su ' islyga', kad vis tiek gyvensiu nuodemeje? Ar tai bus nuosirdi, pilnaverte ispazintis?

Norėdamas atsakyti į šį klausimą turi prisijungti arba užsiregistruoti.

Atsakymų: 1

Atsakė
Tokioj santuokoj būtų galima gauti išrišimą, jei gyventumėte kaip brolis ir sesuo. Jei ne dabar, tai senatvėje tai tikrai įmanoma. Žinoma, nepaguodžiau... tačiau geriau yra gyvent tiesoje ir be Komunijos, negu saviapgaulėj ir priimant Kristaus Kūną. Praktikuokit tikėjimą, kaip yra įmanoma Jūsų padėty, būkit sąžiningi ir nuoširdūs ir Dievas tikrai Jumis pasirūpins Jam žinomu būdu. Juk Jis yra Viešpats.

Noriu pasidalinti su Jumis Vienos kardinolo Kristofo Šionborno liudijimu, kuris man labai patiko: "Pažįstu pakartotinai susituokusių žmonių, <...> kurie priima tai, kad jie negali eiti išpažinties nei Komunijos dėl ištikimybės Jėzaus žodžio mokymui. Štai labai gražus pavyzdys iš mūsų vyskupijos - viena valstiečių šeima, kurią gerai pažįstu. Jie turi aštuonis vaikus, yra pakartotinai susituokę. Tėvai niekada nepriima sakramentų, tačiau vaikai, kai eina Komunijos, sako: 'Mama, šiandien aš einu už tave'. Kai jos paklausiau: 'Ar nesiilgite galimybės priimti Komuniją?', motina atsakė: 'Žinoma, labai ilgiuosi, tačiau kai žmonės man šiandien sako, kad Bažnyčia tapo liberalesnė ir vis dėlto aš galėčiau eiti komunijos, aš jiems atsakau: 'Verčiau pasirūpinkite tais, kurie gali priimti Komuniją, bet neina, o mane palikite ramybėje'".
Užduoti Klausimą

Temos

Temos


...