Labas vakaras, noreciau paprasyti patarimo, kaip issilaisvinti nuo masturbacijos

Paklausė titanas18 Sausio 8, 2015 Tema: Lytiškumas
Labas vakaras, noreciau paprasyti patarimo, kaip issilaisvinti nuo masturbacijos aistros ,nes atrodo dedu pastangas, meldziuosi lankau sekmadienines misias, bei einu daznai išpazinties ,bet vistiek nusidedu. Ar viskas yra del mano bevaliskumo?ir kaip tas aistras suvaldyti prasau jusu patarimo.nes esu pasimetes. Daznai grauziu save ir kaltinu kad esu tu aistru vergas ir puolu i nevilti.Kaip islavinti skaistumo dorybe?

Atsakymų: 1

Atsakė kun. Vytautas Sausio 8, 2015
Visa, ką darote kovoje su šia aistra ir toliau darykite. Esate šaunuolis, kad taip elgetės. Pasidžiaukite net mažiausia pergale. Tikrai netikiu, kad kovą vien tik pralaimite. Neleiskite savęs žeminti ir kaltinit. Jus taip gundo elgtis šėtonas, kuris yra Jūsų kaltintojas. Tokiai nuodėmei vėl nutikus neriekia rankomis ploti, bet ir nereikia graužtis, koks aš esu blogas. Masturbacija tai yra netvarkingas poelgis prieš meilės dorybę. Jūs nesate vienintelis pasaulyje taip besielgentis. Ar bandau Jus pateisinti? Ne. Tiesa yra tokia, kiek kartų taip jums nutiko ar dar nutiks ateityje, Jums Jėzus viską atleido, tik Jūs išmokite priimti Jo atleidimą, ką ir bandote daryti.

Keletas patrimų, tai vengti progų likti vienam, jei žiūrite pornografines nuotraukas ar vaizdus, taip pat venkite progų tai daryti. Ir nenustokite tikėti, kad Dievas, net ir taip dažnai pralaimintį kovą, bet KOVOJANTĮ, LABAI MYLI. Pasidžiaukite net ir mažiausia pergale, kai nepatiriate masturbacijos. Sėkmės ir daugiau optimizmo.
Užduoti Klausimą

Temos


...