Koks katalikų bažnyčios požiūris į Jehovos liudytojus? Ar katalikui verta jų dėstymu apie Šv. Rašto tiesų aiškinimu tikėti? Ar tai yra apgaulė?

Paklausė Tema: Visi kiti
Pastaruoju metu mūsų parapijoje atsirado Jehovos liudytojų.Jie ateina į namus, darbovietę, siūlo rūpimus apie religiją, Šv. Raštą klausimus išaiškinti savo nuomojamuose butuose.Iš pirmų bendravimų jie padaro didžiulį įspūdį, kaip labai pažįstantys Šv. Raštą ir mokantys pagal jo mokymą gyventi asmenys.Kadangi esu katalikė, norėčiau žinoti katalikų bažnyčios požiūrį į jų mokymą. Ar jis yra iškreiptas ir yra tik priemonė įviliojanti susidomėjusius žmones Šv. Raštu įvilioti į neaiškų judėjimą.

Norėdamas atsakyti į šį klausimą turi prisijungti arba užsiregistruoti.

Atsakymų: 1

Atsakė

Jehovininkai nieko bendro neturi su Katalikų tikėjimu. Svarbiausiu klausimu - jie neigia Jėzaus Kristaus Dievo sūnystę. Šiuo klausimu Šv. Raštas vienareikšmiškas:

2 Jn 1

Klaidintojai

7 Po pasaulį pasklido daug suvedžiotojų, kurie nepripažįsta, kad Jėzus Kristus yra atėjęs kūne. O toks žmogus yra apgavikas ir antikristas.

 

Tai uždara grupė įsitikinusi savo išgelbėjimu.

Bendraujant patarčiau laikytis pagarbos, nesivelti į dideles diskusijas, bet dažniausia problema, kurią yra tekę patirti - grupės narių negebėjimas išklausyti ir pašnekovo laisvės negerbimas.

Plačiau apie jų veiklą ir doktriną Arūno P. Peškaitčio OFM straipsnis

 

Užduoti Klausimą

Temos

Temos


...