Mamytė kviečia pas save...

Paklausė Tema: Mirtis
Garbė Jėzui Kristui!
 
    Pabandysiu paprašyti Jūsų pagalbos ir patarimo. 2013-10-02 Dievas pasišaukė mano mamytę pas save. Dievu tikiu ir pasitikiu, todėl žinau, kad Dievo prieglobstyje, artimųjų maldų dėka mamytė dabar laiminga.
    Tačiau po mirties mane aplanko sapnai, kuriuose regiu savo mamytę. Jais pasidalinu su artimaisiais. Meldžiuosi pati ir prašau, kad melstųsi artimieji. Tačiau paskutinis sapnas mane privertė sunerimti, kad galbūt nepakankamai meldžiuosi ar kažką darau ne taip. Sapnavau, kad mamytė man skambina telefonu, aš jos klausiau, kaip jai sekasi TENAI. Ji man atsakė, kad gerai, kad man reikėtų pamatyti. Pasakiau jai, kad jos atsiprašau už viską, ką galbūt ne taip padariau, kad įžeidžiau ir pan., kad ją labai labai myliu. O ji pasakė: "jei mane taip myli, tai ateik". O aš pasakiau, kad aš dar noriu čia pagyventi, kad noriu sukurti šeimą. Pabudau, kai pradėjau šaukti: "Mamyte, ar girdi? Ar gerai?", tačiau atsakymo neišgirdau...Prieš kurį laiką panašaus turinio sapną regėjo ir mano sūnėnas....
    Prašau Jūsų, Kunige, pagalbos ir patarimo, ką daryti šioje situacijoje, galbūt yra specialios maldos? Galbūt nepakanka prašyti Dievo ramybės mamytei? Ir kodėl ji kviečia pas save?

Norėdamas atsakyti į šį klausimą turi prisijungti arba užsiregistruoti.

Atsakymų: 1

Atsakė
Labai sudėtinga atsakyti kitam ar sau pačiam apie sapnus, kadangi neįmanoma aiškiai atskirti, kur tiesiog sapnas, kur dvasinių ir emocinių išgyvenimų atspindys, o kur tikra žinia iš kito pasaulio. Visi šie atvejai įmanomi, tikrai būna ir dažnai susipina tarpusavyje.

Todėl pagal tai, ką parašėte, tiktų laikytis tokių taisyklių: sapnuose, kuriuose jaučiamas proto suvokimas ir galimybė kažką sąmoningai vertinti, veikti, mirusius reikėtų siųsti nuo mūsų pasaulio pas Dievą, kuris jais pasirūpins. Neatsargu per sapną ko nors klausinėti, nes niekada nebus aišku, kas, kokia dvasia tau atsako. Labai pavojinga vykdyti sapne gautus patarimus ar paliepimus, jei tai išeina už kasdienio elgesio ribų. Labai teisingai pasielgėte, kad pasipriešinote kvietimui išeiti iš šio gyvenimo, nes gyvenimas - Dievo dovana, o troškimas išeiti - jos paniekinimas. Toks Mamos prašymas lenkia galvoti, kad gal ir ne ji kalbėjo, tikriausiai ne nuo Dievo.
Užduoti Klausimą

Temos

Temos


...