Jei Dievas sukūrė visatą, ką jis veikė iki tol?

Paklausė Tema: Dievas
Bandau patikėti bažnyčios mokymu, nes geriau tikėti kažkuo negu netikėti niekuo. Bet kuo daugiau domiuosi, tuo daugiau atsiranda klausymų. Vienas pagrindinių - Jei Dievas sukūrė visatą, ką jis veikė iki tol? Ir labai panašu, jog žemėje susikuriame pragarą arba rojų. Nes jei dievas galiestingas, nesuprantu kodėl pasaulyje tiek daug neteisybės? Ačiū už atsakymą.

Norėdamas atsakyti į šį klausimą turi prisijungti arba užsiregistruoti.

Atsakymų: 1

Atsakė
Su pasaulio sukūrimu atsiranda laikas, čia astrofizikai taip pat pritartų:). Vargu ar "ką veikė" gerai nusako Dievo esatį, bet pasvarstykime:)

 

Tad amžinybėje esantis Dievas, kuris yra meilė, savo prigimtimi ryžtasi nuotykiui ir sukuria visatą. Kam? Kad nebūtų taip nuobodu Jam vienam:) Trejybėj.

Ne viską galima paaiškinti, bet katekizmą būtų gerai pavartyti:) dabar yra išleistas katekizmas jaunimui, įsigykite ir rasite atsakymus.
Užduoti Klausimą

Temos

Temos


...