vaikai ir galimybes

Paklausė anonimas Balandžio 21, 2013 Tema: Lytiškumas
GJK, perskaiciau atsakyma i si klausima ir kazkaip pagalvojau - o ka tada daryti seimoms kurios jau turi nemaza skaiciu vaiku ir kaip jau ankstesnio klausimo autore raso, po gimdymo ciklas "tvarkosi" kartais ir metus laiko, tai tada derinant NSP ir susilaikyma - butu metai laiko susilaikymas!!! ?? tai gerb. kunige ar vizgi manot kad logiska butu tiek "laikytis" ir laukti ir sutuoktiniams vieniems nuo kito nutolti??? Ir ka tada daryti, kai sutuoktiniai jau nebepajegus tureti daugiau vaiku (finansine, psichologine ir socialine prasme)?

Atsakymų: 1

Atsakė kun. Vytautas Gegužės 7, 2013
Kai šeima niekaip nepajegi susilaukti daugiau vaikų, negu gali jais pasirūpinti, tegul tokia šeima naudojasi NŠP. Taip, tai sunkiau, nei kontracepcija.

O ką daryti sutuoktiniams, kurių vienas patyrė stuburo trauma ir joks lytinis gyvenimas neįmanomas, nes nevyktų stuburo gijimas.... Žodžiu situacijų mes galime parašyti visokių. Jei šeima tikrai tikinti, darys viską, kaip moko tikėjimas, jei netikinti šeima, tai kam dar klausi, tegul gyvena, kaip išmano. Juk negalime tarnauti dviems šeimininkams. Esi tikintis, laikykis kaip moko Bažnyčia. O jei per sunku, tai ka gi... ir nuo Kirstaus pasitraukė nemažai, kai jis pradėjo kalbėti kad reikės Jo kūną, valgyti. Anuomet ir sakė jo mokiniai:" kieti Jo žodžiai, kas gali jų klausyti".... Tai va tokie dalykai.

Dėl Jėzaus įmanoma viską pakelti. Bet ar mums tai svarbu?? Deja, man ne visada :(
Užduoti Klausimą

Temos


...