ką atsakote ateistams?

Paklausė anonimas Liepos 20, 2011 Tema: Visi kiti
norėjau pasiteirauti ką bažnyčia mano apie evoliuciją, didįjį sprogimą, paralelias visatas, hibso bozoną, milijardų milijardus kitų žvaigždių, planetų ir jų sistemų, apie skirtingų religijų susidarymą pagal tam tikras politines, kultūrines ir kitas priežastis ir apskritai apie darvinistinę ateistinę mintį, kuri remiasi racionalumu, įrodymais ir skaičiavimais, o ne prieš bala žino kiek metų parašytą, daugybę elementų nukopijavusią iš kitų religijų knygą?

Atsakymai: (2)

Atsakė Antanas OFM Liepos 20, 2011

Nežinau, kodėl ateistai pasisavino Darviną ir galvoja, kad jis buvo ateistas. Darvinas buvo tikintis ir Dievą mylintis žmogus. Yra mitas sukurtas ateistų, kad tikėjimas yra prieš mokslą http://www.lcn.lt/b_dokumentai/enciklikos/fides-et-ratio.html . O yra taip todėl, kad žmonės tos KNYGOS ir vis dar nemoka skaityt. Apie kitas religijas pats Šventas RAštas neblogai atsako Rom 1:

 

Pagonių nusikaltimas Dievui

18 Dievo rūstybė apsireiškia iš dangaus už visokią žmonių bedievystę ir neteisybę, kai teisybę jie užgniaužia neteisingumu. 19 Juk tai, kas gali būti žinoma apie Dievą, jiems aišku, nes Dievas jiems tai leido suprasti. 20 Jo neregimosios ypatybės – jo amžinoji galybė ir dievystė – nuo pat pasaulio sukūrimo aiškiai suvokiamos protu iš jo kūrinių, taigi jie nepateisinami. 21 Pažinę Dievą, jie negarbino jo kaip Dievo ir jam nedėkojo, bet tuščiai svarstydami paklydo, ir neišmani jų širdis aptemo. 22 Girdamiesi esą išmintingi, tapo kvaili.23 Jie išmainė nenykstančiojo Dievo šlovę į nykstančius žmogaus, paukščių, keturkojų bei šliužų atvaizdus.

24 Todėl Dievas per jų širdžių geismus atidavė juos tokiam neskaistumui, kad jie patys teršė savo kūnus. 25 Jie Dievo tiesą iškeitė į melą ir lenkėsi bei tarnavo kūriniams, o ne Kūrėjui, kuriam šlovė per amžius. Amen!

26 Štai kodėl Dievas paliko juos gėdingų aistrų valiai. Jų moteriškės prigimtinius santykius pakeitė priešingais prigimčiai. 27 Panašiai ir vyriškiai, pametę prigimtinius santykius su moterimis, užsidegė geiduliais vienas kitam, ištvirkavo vyrai su vyrais, ir jiems būdavo jais pačiais už iškrypimą vertai atmonijama.

28 Jie nesirūpino pažinti Dievą, tai ir Dievas leido jiems vadovautis netikusiu išmanymu ir daryti, kas nepridera. 29 Todėl jie pilni visokio neteisumo, piktybės, godulystės ir piktumo, pilni pavydo, žudynių, nesantaikos, klastingumo, paniekos, apkalbų. 30 Jie – Dievo nekenčiami šmeižikai, akiplėšos, išpuikėliai, pagyrūnai, išradingi piktadariai, neklausantys tėvų, 31 neprotingi, neištikimi, be meilės, negailestingi. 32 Nors žino Dievo sprendimą, jog visa tai darantys verti mirties, jie ne tik patys taip daro, bet ir palaiko taip darančius.

Atsakė kun. Gintaras OFS Liepos 21, 2011
Paredagavau tiek, kad padariau, jog įdėta nuoroda veiktų.
Užduoti Klausimą

Temos


...