Dėl ištikimybės...

Paklausė Tema: Santuoka
Garbė Jėzui Kristui,
Nežinau, ar turėčiau klausti Jūsų puslapyje, ar reikėtų kreiptis į psichologą. Tačiau esu tikinti, tad pabandysiu atskleisti savo problemas, jei būtų įmanoma jas atspindėti katalikiškam požiūryje.
Santuokoje esame su vyru dar neseniai, tačiau jau laukiamės Dievo siųstų atžalėlių. Mūsų santykiai nebuvo labai blogi, be didelių pykčių ir nesutarimų, pagal mūsų charakterius taip pat ramūs.. Tačiau aš pati turėjau problemų  su savimi, nemokėjau daug ko duoti santykiuose, nes turėjau nepasitikėjimo savimi problemą, kuri trukdė... tad kažkiek santuoka mūsų buvo akla (abu paskubėjome) emociškai nepatyrėm daug, per mažai pažinom vienas kitą.. Dėl to aš nuolatos grauždavau save... tos blogos mintys kad esu neverta nuolatos persekiojo mane, galvojau, kad kažkada mane išduos ir paliks.Galbūt tai prišaukė tai, jog dabar išties esu sudėtingoje situacijoje, nes prieš ateinant naujoms gyvybėms į pasaulį, išgyvenu košmarą, nes manau kad viskas krypsta į tą pusę, vyras užmezgė kažkokius santykius, iš pradžių draugystę (kuri jau anksčiau buvo) kurie vis stipriau baiminuosi kad pereis į tikrus... Ką daryti tokiu atveju? Ar "Meilė viską ištveria, viskuo tiki.." ? ir aš turėčiau būti kantri ir pakelti viską, nes manau kad jis nepaliks manęs ir šeimos, tačiau pakelti tą dvilypumą, apsimetinėti jog nieko nematai... o kalbėtis atrodo beviltiška, nes viskas yra paneigiama... Kur yra tiesa? Jei tik man reikia ištverti tuos nuklydimus ir atleisti...O galbūt to Dievas nori, kad sutvirtėčiau pati per šiuos išbandymus... Tiesiog dabar esu pasimetusi, nes iš vienos pusės jaučiuosi pati lyg kalta jog taip atsitiko... ir dėl daugelio dalykų  man atsivėrė akys. Bet iš kitos pusės gyventi žinant jog esi namų šeimininkė,vaikų mama... tai skaudina ir pažemina...
Taip pat norėčiau paklausti, ar malda gali būti kaip išeitis, įrankis kad situacija keistųsi... nors visą laiką kol esame kartu su vyru beveik niekada neapleidau maldos...bet ir dabar dar stipriau meldžiuosi, kartais lyg gaunu atsakymą maldoje, tačiau po kiek laiko vėl pradedu nebežinoti net ko prašyti, lyg nebežinau ko Dievas nori, jis turbūt sutvarkys kaip geriausia?... Bet tikriausiai Malda visuomet verta tikėti, jos galia?

Norėdamas atsakyti į šį klausimą turi prisijungti arba užsiregistruoti.

Atsakymų: 1

Atsakė
Žinoma maldos galia yra neišmatuojama, bet aš pasiūlyčiau jums nueiti pas kunigą dvasiniam poklabiui, kalbant būtų viskas papraščiau, kad viską surašyti reiktų deųimt lapų ir tai kažin ar tilptų ir tai būtų tik monologas. Kalbėjimasis gydo, stiprina ir guodžia. Mes dažnai būname reikalingi vieni kitų pagalbos, paguodos ir supratimo. Linkiu stiprybės kuo greičiau surasti laiko dvasiniam pokalbiui.
Užduoti Klausimą

Temos

Temos


...