Keturnedelis

Paklausė Tema: Mirtis
Ar gali vienu metu Šv. Mišios vykti ir auksinių vestuvių proga (atnaujinami įžadai) ir tuo pačiu metu keturnedelis? Dvi skirtingos šeimos, ne giminės. Kunigas praktiškai visą dėmesį skyrė tik vestuvėms. Pasijautėmė nemaloniai, atvykus į Šv. Mišias, kai aplink džiaugsmas, o mūsų širdyse vis dar liūdesys.

Norėdamas atsakyti į šį klausimą turi prisijungti arba užsiregistruoti.

Atsakymų: 1

Atsakė
Neaišku, ar kunigas Jus buvo informavęs apie tai, kad tuo metu bus meldžiamasi kelių aukotojų intencijomis. Savo asmeninėje praktikoje, jei tai yra sekmadienio šv. Mišios, pasitaiko visokiausių intencijų. Pavyzdžiui paskutinį sekmadienį buvo meldžiamasi ir mirties metinių proga ir žmogaus amžiaus jubiliejaus proga dėkojant Dievui už gyvenimą ir dar kitomis intencijomis.

Gali būti, kad taip pasitaikė ir Jūsų atveju. Kitu atveju, jeigu yra įmanoma, dera aukoti šv. Mišias skirtingomis intencijomis, skirtingu metu. Tik primenu, kad ten, kur tarnauja vienas kunigas tai padaryti sudėtinga. Mat kunigui leista aukoti dienoje šv. Mišias vieną kartą. Antrą kartą tik būtinu pastoraciniu atveju. Pavyzdžiui, buvo užsakytos šv. Mišios sutartu laiku ir yra Santuokos sakramentas šv. Mišių metu. Norint aukoti šv. Mišias trečią kartą dienoje, reikalingas vyskupo leidimas.
Užduoti Klausimą

Temos

Temos


...