Ar galima tikėti reinkarnacija

Paklausė Tema: Mirtis
Mūsų protėviai tikėjo, kad žmogus po mirties atgimsta ar paukšteliu, ar medeliu ir gyvena kažkur netoli savo artimųjų. Taip pat ir užsienyje yra buvę daug atvejų, kai žmonės prisimena savo ankstesnius gyvenimus, net atpažįsta vietas ir žmones, kuriuos tada pažinojo. Tai kodėl Bažnyčia apie tai tyli, tarsi to nebūtų? Jei tai yra faktai, reikia tai pripažinti. Ir ar galima likti krikščioniu, bet tikėti reinkarnacija, tikėti, kad jau buvo ir dar bus kiti gyvenimai šioje žemėje, ne danguje?

Norėdamas atsakyti į šį klausimą turi prisijungti arba užsiregistruoti.

Atsakymų: 1

Atsakė
Katalikų Bažnyčios mokymas ir kitos krikščioniškos Bažnyčios reinkarncija netiki. Ir laiko tai kitoms religinėms bendruomenėms būdinga tikėjimo tiesa. Sunku pasakyti, kodėl kai kurie žmonės jaučiasi, kad gyvenę ir anksčiau. Paminėjote faktus. Paprastai faktais disponuoja mokslas. Bet aš asmeniškai nesu girdėjęs, kad koks nors mokslas pateiktų mokslinius faktus, kad žmogus turi ne vieną gyvenimą. Tai daugiau rytų religijoms būdingas toks mąstymas.

Jėzus moko pasirinkti, o ne patogiai laikytis dviejų dalykų. Tai Jis kalbėjo aiškindamas apie Dievą ir mamoną (pinigus), negalite tarnauti Dievui ir pinigui. Arba prie vieno būsi prisirišęs, o kitą nieku laikysi.

Krikščionybėje tikime, kad Dievas duoda gyvenimą čia žemėje, stengiamės suvokti ir patikėti, kad tai jo dovana. Stengiamės palaikyti ryšį su Juo maldoje, per sakramentinį gyvenimą leidžiame Dievui pašventinti mūsų žemiškąjį gyvenimą. Taip pat tikime Amžinuoju gyvenimu po mirties. Ir reinkarnacijos idėja. Tad ką renkatės? Pusiausvyros išlaikyti tarp abiejų nepavyks.
Užduoti Klausimą

Temos

Temos


...