Gedulas po tėvo mirties

Paklausė Tema: Mirtis
Garbė Jėzui Kristui,


Norėčiau pasiteirauti, dėl gedulo po tėvo mirties.
Mano tėtis mirė gruodžio 6 dieną. Su juo nebuvome labai artimi. Tėtis su mama išsiskyrė kai man buvo 2 metukai. Pradėjome su tėvu bendrauti, tik kai man buvo 16 metų. Buvome vėliau susitikę ne kartą mieste pasivaikščioti, susiskambindavome kartą į mėnesį. Nežinau kaip tėtis bet artimų jausmų niekada aš jam nejaučiau. Aplamai nežinau, kas yra tėviška meilė.
Bet vat girdėjau, kad po tėvo mirties privaloma laikytis gedulo 6 mėnesius. Jeigu aš nesilaikau gedulo, ar darau didelę nuodėme? Juodu drabužių neturiu, tokiu atveju kardinaliai reikėtų keisti visus drabužius, arba nešioti vieną megztinį 6 mėnesius. Ar tikrai negalima visiškai klausyti muzikos? Dirbu sėdimą darbą, visą laiką svajojau lankyti šokių pamokas. Po naujųjų planavau užsiregistruoti į šokių būrelį. Gaunasi, kad dabar negaliu lankyti ir šokių pamokų?
Vieni sako, kad privalau laikytis gedulo, kiti sako,kad gedulas tai ne tai ką mes parodome visiems ir kaip elgiamės, o tai ką nešiojame viduje. Esu pasimetusi.
Ar galite patarti kaip turi būti iš tikro? Jeigu privalau laikytis gedulo, reiškes šiuo metu darau nuodėme, nes drabužių juodų nenešioju ir gyvenu įprastą gyvenimą kaip ir anksčiau.

Ačiū už atsakymą.

Norėdamas atsakyti į šį klausimą turi prisijungti arba užsiregistruoti.

Užduoti Klausimą

Temos

Temos


...