Šėtono ženklas - dar kartą

Paklausė Tema: Biblija
Nors panašus klausimas buvo užduotas, tiesa, gan suprimityvintai. Vis gi, įdomi kunigų nuomonė, pastarųjų dienų COVID skiepų ir valdžios kontekste, apie šią Biblijos dalį:

Apr 13,16 Jis vertė visus, mažus ir didelius, turtuolius ir vargšus, laisvuosius ir vergus, pasidaryti ženklą ant dešinės rankos arba ant kaktos,
Apr 13,17 kad nė vienas negalėtų nei pirkti, nei parduoti, jei neturės to ženklo ar žvėries vardo, ar jo vardo skaičiaus.
Apr 13,18 Čia slypi išmintis! Kas turi išmanymą, teapskaičiuoja žvėries skaičių, nes tai žmogaus skaičius; jo skaičius yra šeši šimtai šešiasdešimt šeši.

Nekalbėkime apie visokius mikročipus ir pan. nesąmones. Ir visgi, valdžios (ir toli gražu ne tik mūsų!) daroma prievarta ir neadekvatus spaudimas, besąlygiškai priimti ir pasitikėti COVID skiepu, atrodo ne kaip. Nuolat prisidengiama ir akivaizdžiu melu, bandant suklaidinti ir nuteikti naivesnius per aplink, leidžiant klaidingai suprasti, kad neva tik nepasiskiepijusieji gali platinti virusą, nors tai nesąmonė kai ir pasiskiepijus virusą gali platinti, juoba kad jis gali egzistuoti ir ant paviršių. Žodžiu pagrindinis teiginys daromam spaudimui yra niekinis. Ir vis tik nuolat skatinamos patyčios ir menkinimas, tarpusavio nesantaika. Jau girdime grasinimus dėl darbų netekimo, o taip pat ir numatomų draudimų pirkti ar lankytis renginiuose ir kitaip dalyvauti socialiniame gyvenime ir pan. jei nebus sutikimo su prievarta. Nors vėlgi priminsiu - virusą lygiai taip gali platinti ir platina visi. O patys draudimai juk koreliuoja su aukščiau pateiktu Biblijos tekstu. Šiuo klausimu mane domina būtent kunigų nuomonė - ar Jūs tikrai neįžvelgiate jokių sąsajų su Apreiškimo Jonui ištrauka (būtų įdomu ne vieno kunigo nuomonė)? Atsakymas į anksčiau užduotą klausimą, kurį pateikė kun. Vytautas B. apeliuoja į visokias ezoterines draugijas, judėjimus ir pan., na bet sutikime tokios, bent jau kol kas, neturi nei galios, nei įtakos pvz. teiginiui Apr 13,17, kai valdžios veiksmai sėkmingai eina link kone pažodinio atitikimo. Gal dar ne dabartiniame kontekste, bet juk judama ta linkme. Ar tikrai krikščionis, žinantis Biblijos mokymą, o ir Bažnyčia, neturėtų čia bent jau suklusti? P.S. na tai, žinoma, tik humoras ir sutapimai, bet šiandien pastebėjau mobilųjį COVID testavimo punktą, kurio telefono numerio pabaigoje "puikavosi" ne kas kita, o būtent trys šešetukai.

Norėdamas atsakyti į šį klausimą turi prisijungti arba užsiregistruoti.

Atsakymų: 1

Atsakė
Akivaizdu, kad liga tikrai yra. Ir pasekmes didesnes ar mažesnes, labai skaudžias ar nelabai tenka patirti ir persirgusiems, ir pasiskiepijusiems, ir nesusirgusiems, ir nepasiskiepijusiems. Aš pats ir pasiskiepijau, ir persirgau. Ar jaučiuosi kažkaip paženklintas? Koks skiepas gali išdildyti manyje Dievo vaiko chrakterį? Jeigu aš samoningai sau pasakysiu, kad priimdamas skiepą aš išsižadu Dievo ir priklausau šėtonui, gal ir galima kažkam pritarti ir sutikti. Aš asmeniškai minėtų Apreiškimo Jonui eilučių nesieju su kažkokiu žvėries ženklu. Kaip turėjau polinkį į blogį iki skiepų, taip jis yra ir po jų. Velnias galingas tik tiek, kiek jam leidžiu manyje veikti. Dievas galingas tiek, kiek leidžiu Jam veikti.
Užduoti Klausimą

Temos

Temos


...