Uošvis per vestuves palinkėjo kad nors vienas vaikas butu toks koks buvo jo sūnus, kad tektų nerimauti kur yra, kad pajustų ne kaip jis jautėsi, kad reikia nerimauti dėl vaiko daromų klaidų ir nusikaltimų, tai išsipildė, kaip padėti dukrai?

Paklausė Tema: Visi kiti
Trys vaikais šeimoje, du sūnūs ir dukra, berniukai geri ir paklusnus vaikais užaugo, o dukra nuo mažų dienų sirgo, o prasidėjus paauglystei dingdavo iš namų be žinios, bėgdavo iš pamokų, nusikaltimų nedarė, bet buvo kitokia...gabi be gali viskam, kūrė muziką,rašė eiles,bet gyvenimas jai nesisekė nei normalaus vaikino susirasti, paskui ištekėjo gimė dvyniai, berniukas su asbergerio sindromu, mergaitei astma...vyras mušė, išsiskyrę, man motinai niekada nesiskundė tik pati nujausdavau kad jai negerai,padeda su kuo galėdavau, ilgą istoriją, dabar ji ligonineje ir haliucinacijos, stresinėse situacijoje visus metus, neteko darbo, pandemija,galų gale buto šeimininkė nutraukė nuoma ir per 10 dienų įsakė išsikraustyti....ar galėjo išsipildyti uošvio palinkėjimas? Kai jis mirė aš verkdama prie karsto parašiau kad atsiimtų savo palinkėjimas ir nusinešti į duobę?
Susijęs su atsakymu į klausimą: linkėjimas blogo

Norėdamas atsakyti į šį klausimą turi prisijungti arba užsiregistruoti.

Atsakymų: 1

Atsakė
Jei teisingai supratau, uošvio palinkėjimas buvo geras, kad Jums netektų nerimauti dėl vaikų. Kad vis dėl to turite šią patirtį, uošvio palinkėjimas su visu tuo neturi nieko bendro. Neškite savo dukrą ir jos gyvenimą per maldą Dievui. Melskite, kad pasigailėtų jos. Už visų tų dalykų turbūt yra daug, ko negalite čia rašyti. Ir nereikia. Esate mama. Jei ir duotas šis rūpestis dėl dukters, tai tikrai su aiškumu, kad susitvarkysit. Tik ne viena. Su Dievu. Palaimos.
Užduoti Klausimą

Temos

Temos


...