Ar teisinė kova su tėvu nėra nuodėmė?

Paklausė Tema: Nuodėmė
Dekaloge ketvirtas įsakymas mus moko, kad reikia gerbti savo tėvą ir motiną.
Bet ir tėvai turi gerbti savo vaikus? Esu studentas, kuriam reikalingas išlaikymas, dėl nuolatinių studijų programos negaliu susirasti darbo, jokios valstybės paramos negaunu, nes turiu abu gyvus tėvus, abu dirbantys, bet išsiskyrę. Pagal įstatymą iki 24 metų mane turi išlaikyti tėvai (jeigu studijuoju). Mane išlaiko tik mama, tėvas retkarčiais numeta kelis skatikus. Man gaila mamos, kuri galėtų gyventi savo gyvenimą, bet dirba dideliu krūviu tam, kad aš galėčiau mokytis. Tėvas ignoruoja ir aš nusprendžiau kreiptis į teismą dėl išlaikymo.
Duodamas tėvą į teismą jaučiuosi, kad nusižengiu ketvirtajam Dievo įsakymui. Studijas baigti noriu. Gal galėtumėte patarti kaip reiktų elgtis? Ar teisinė kova su tėvu nėra nuodėmė?

Norėdamas atsakyti į šį klausimą turi prisijungti arba užsiregistruoti.

Atsakymų: 1

Atsakė
Jeigu nėra kito kelio tik šis... Bet linkėčiau pasikonsultuoti pirma su teisininku, ar tokia byla tikrai Jums apsimoka. Ar nepatirsite dar daugiau finansinių nuostolių bylą pralaimėjęs. Jeigu tėvas neatlieka savo pareigų savo noru, ar tikrai būsite laimingas gavęs iš jo "prakeiktus" pinigus. Atsiprašau, kad taip rašau, bet pinigai tikrai būtų tokie. Tikrai tėvas rankomis neplos ir per petį tėviškai nepapleškens... Pasitarkite pirmiausiai su teisiniku, kokia bylos laimėjimo tikimybė ir galimybės.
Užduoti Klausimą

Temos

Temos


...