Ar baisiai nusidejau

Paklausė Tema: Nuodėmė
Tris kart bandziau nusizudyt sergu paranoidine sizofrenija esu veiksnus 25 procentai.Man balsai liepia kenkt kitiems,kad apsaugociau broli ir mama vis bandau nusizudyt.Paskutini kart ranka smarkiai susizalojau bandydamas nusizudyt gaunu spec poreikius zala nepataisoma.Ir dabar kartkartem girdziu balsus.Vienas ligonis sake,kad su mano atveju kiek kitaip,nes dariausi taip budamas neadekvatus ir nesuvokiau savo veiksmu.Ar jis teisus?As ketinu eit ispazinties kai tik pasibaigs karantinas.Buvau pas egzorcista apsedimo nerado sake tau cia nuo ligos tie balsai. Kai buvau komoj nieko nemciau tik tamsa.Nei rojaus nei skaistyklos nei pragaro.O taip tikejaus bent kazka isvyst.Ar tai reiskias kad po mirties nieko nera ar tai anestetikai taip veikia?

Norėdamas atsakyti į šį klausimą turi prisijungti arba užsiregistruoti.

Atsakymų: 1

Atsakė
Bažnyčia neaiškina ir nemoko, kad atsidūręs komoje žmogus turi kažką pamatyti. Bažnyčia moko apie Amžinąjį Gyvenimą po kūno mirties. Mokymas apie dangų, skaistyklą ir pragarą yra ne kaip apie vietą, bet būseną.

Kadangi tikrai esate veikiamas ligos, nuodėmės nepadarote. Iš Jūsų čia užrašyto klausimo džiugu, kad gebate ir labai aiškiai ir sąmoningai reikšti savo mintis, pastebėjimus, jausmus.
Užduoti Klausimą

Temos

Temos


...