Kaip tesingai atgailauti, kad Dievas atleistų?

Paklausė Tema: Nuodėmė
Laba diena. Metams einant vis labiau suprantu, kad tai vienintelė didžiausia nuodėmė mano Gyvenime. Esu tikinti ir pamaldi nuo pat gimimo, pamenu dar nemokėdama poterių, savais žodžiais kalbėdavausi su Dievo Galybe. Bet besitaikydama Ženiškam gyvenimui, bijodama, kad neturėsiu pinigu ir nepjėgsiu išlaikyti kelių vaikų, - pamenu iš nevilties ryžausi nutraukti nėštumą. Labai noriu atgailauti dėl nuodėmės, dėl suklupimo. Jeigu galima, žemai lenkiuosi ir prašau, padėti, patariant. ką privalau daryti, kad atgailavimą Tvėrėjas priimtų ir per atgailą atpirkčiau šią nuodėmę. Nuodėmė padaryta seniai, o šiandien byra ašaros. Labai prašau, patarkite, kaip privalau atgailauti.  Esu pagarbiai dėkinga už sugaištą laiką. Esu dėkinga, kad radau šią galimybę kreipris į Jus. Ačiū. Ačiū už privatumo išsaugojimą.

Norėdamas atsakyti į šį klausimą turi prisijungti arba užsiregistruoti.

Atsakymų: 1

Atsakė
Turite pasiruošti išpažinčiai. Tikėtina, jei esate pamaldi, eidavote ir išpažinties. Tačiau, jei nuslèpdavote aborto nuodėmę, Jūsų ir išpažintys negeros. Tad Jums reikia ir išpažintį pataisyti.
Turite prisiminti, kada paskutinį kartą atlikote gerą išpažintį. Gali buti jog ne nuo pat pradžių po aborto supratote, kad tai nuodėmė, tuomet reikėtų prisiminti, kada pradėjote per išpažintį nesakyti apie aborto nuodėmę, kai jau buvo supratimas kad tai nuodėmė. Taisant išpažintį reikia prisiminti ir išpažinti visas jau išpažintas sunkias nuodėmes. Tai tokios nuodėmės, kurias padarėte svarbiam dalyke, suprasdama, kad tai yra blogai ir atlikote nuodėmę laisva valia.
Karantinui pasibaigus stenkitės neatidėlioti ir atlikti išpažintį. O jai ruoštis galite otadėti jau dabar. Linkiu drąsos. Dievas jau Jums atleido šią nuodėmę, belieka per išpažintį Jums patirti šį atleidimą. Bukite palaiminta.
Užduoti Klausimą

Temos

Temos


...