As gavau kalbos dovana

Paklausė Tema: Visi kiti
Pries daugeli metu aktyviai dalyvavau kataliku bendruomenes "Gyvieji akmenys" sueigose. Pirma karta atejus pastebejau zmones keistai kalbant, tariant nesuprantamus zodzius. Man buvo paaiskinta, kad jie gavo malone is dievo - 'kalbu dovana'. Pastoviai dalyvavau veikloje. Laikas nuo laiko daugiau zmoniu ( ne visi ) irgi gavo kalbu dovanas, o kiti dar ir svento rasto aiskinimo dovanas. Po 2 metu -  aleliuja.... ir mane, apniukusia, darganota, velyvo rudens diena, aplanke proverzis, palengvejimas, nusvitimas, laime, ramumas... as vaziuodamas automobiliu tarsi issilaisvinau nuo kazko man nesuprantamo ir gavau... kalbu dovana... as sustabdes automobili iskeliau i virsu rankas pradejau tarti,tisiog rekiau  tuos nesuprantamus zodzius ir mane apeme palaima...as buvau pakyletas iki debesu...

Prasketus rankas, atsiverus, uzsimerkus, rekiant slovinti dieva kalbomis yra kazkas nepakartojamo, ypatingo.

Praejo 30 metu. As vis dar turiu kalbu dovana, taciau mane aplanko jausmas, kad tai visai nera jokia dovana ir tuo labiau devo malone. Visa tai netikra. Turi buti mokslinis paaiskinimas, kodel as ir kiti individai taip pradejome elgtis. As paaiskinti negaliu, as tik jauciu kad kazkas cia ne taip ... slovinti dieva kalbomis as nustojau.

Mano klausimas - ar egzistuoja 'kalbu dovana' ir 'rasto aiskinimo dovana' ?

Norėdamas atsakyti į šį klausimą turi prisijungti arba užsiregistruoti.

Atsakymų: 1

Atsakė
Sveiki Audroni,

Dėl kalbėjimo kalbomis paskaitykite Bibliją 1 Kor 12-14 skyrius

http://biblija.lt/index.aspx?cmp=reading&doc=BiblijaRKK1998_1_Kor_12

http://biblija.lt/index.aspx?cmp=reading&doc=BiblijaRKK1998_1_Kor_13

http://biblija.lt/index.aspx?cmp=reading&doc=BiblijaRKK1998_1_Kor_14

keistai tik atrodo, kad jūs rašote Dievas mažąja raide. Jei tai ženklas netikėjimo gyvuoju ir tikruoju Dievu, tai turėjimas kalbų dovanos nieko nepadės, nes ji pirmiausiai skirta savęs dvasiniam ugdymui geriasniam santykiui su Dievu ir tarnavimui Bažnyčioje įvairiomis kitomis dovanomis. Džiaugsmas ateinantis iš Dievo naudojant kalbų dovaną glai būti ženklas dieviškos dovanos, nes piktoji dvasia tikro džiaugsmo neteikia, o pats žmogus  negali ilgesniam laikui susikurti iliuzijų.   

Kunigas Mindaugas Malinauskas SJ
Užduoti Klausimą

Temos

Temos


...