Kaip nugalėti savižudybės pagundą?

Paklausė anonimas Kovo 14, 2012 Tema: Mirtis
Nors pasaulio matu matuojant viskas sekasi gana gerai, nebematau gyvenimo prasmės. Niekas nebedžiugina, tikėjimas neteikia paguodos. Esu nusivylusi savo gyvenimu ir norisi kuo greičiau viską baigti. Sulaiko tik nenoras sukelti skausmą savo mylimiems tėvams. Pagaunu save mąstant, kad be jų nesu niekam reikalinga ir mano buvimas šioje žemėje beprasmis. Jokiomis psichinėmis ligomis ar depresija nesergu, bet trauka išeiti labai stipri.

Atsakymų: 1

Atsakė kun. Vytautas Birželio 5, 2012
Kai žmogus nemato gyvenimo prasmės, tai tikrai nėra gerai. Ir apie tai reikia kalbėtis ir su kunigu, jei yra reikalinga, ir su psichologu. Pastarasis turetų būti tikintis. O tokių tikrai yra.

Dvasine prasme su savižudybės pagunda reikia kovoti malda, prašant Dievo ją atimti ir stiprinti gyvenimo džiaugsmą, išpažinti šį norą per ižpažintį.

O psichologine prasme jums galėtų pagelbėti viena organizacija. Kviečiu pasidomėti ir jei suprasite, kad Jums reikalinga jų pagalba susisiekite su jais.

  www.rafaelis.lt

Labai išmintinga Rafaelio įkūrėjos mintis: "Žmogus visada turi galimybę augti, jam tai yra duota, bet kada jis pasinaudos ta galimybe, priklauso tik nuo jo asmeninio apsisprendimo" Marytė Mendelė Leliugienė

Taigi, turite galimybę augti. Sekmės ir Dievo palaimos.
Užduoti Klausimą

Temos


...