malda ir Biblijos skaitymas

Paklausė Tema: Nuodėmė
Man iškilo klausimas, ar nedarau nuodėmės, jei Bibliją skaitau ne kasdien , bet kartais padarau kelių dienų pertrauką ar porą kartų skaitau tą pačią ištrauką? Taip darau, nes kai kurios vietos man ,,sunkios'', norisi jas ilgiau ,,virškinti'', neskubant permąstyti, geriau suvokti. Ar labai svarbu skaitymo reguliarumas?
Taip pat ne kasdien sukalbu tradicinius poterius, kartais vietoj jų skaitau psalmes, pasimeldžiu savais žodžiais ar kalbu kokią kitą maldą, vainikėlį ar litaniją. Taip darau ne iš tingėjimo ar šiaip ,,dėl įvairovės'', tiesiog kartais širdis linksta prie konkretaus pamaldumo tą ar kitą dieną. Gal negerai darau? Ar yra kasdienai privalomų maldų, kurių nesukalbant, nusidedama?
Dar norėjau paklausti, ar nesielgiu netinkamai, užpirkdama Šv. Mišias už man brangų mirusįjį ,,be progos'', eilinę dieną ir asmeniškai, t.y. nesukviesdama kartu melstis giminių? Kiek žinau, įprasta taip elgtis per metines ar Vėlines. Bet kartais tiesiog jaučiu vidinį paraginimą taip pasielgti, gal tai reiškia, kad tuo metu tai sielai ypatingai reikia tokios pagalbos?
Dėkoju.

Norėdamas atsakyti į šį klausimą turi prisijungti arba užsiregistruoti.

Atsakymų: 1

Atsakė
Su jūsų Biblijos skaitymu, maldomis ir šv. Mišių užsakymu viskas tvarkoje, tik reikėtų atkreipti dėmesį, kad per daug neįprasti vadovautis vien nuotaikomis, bet turi būti ir tam tikros tvarkos.
Užduoti Klausimą

Temos

Temos


...