Niekaip negaliu įtikėti Dievo buvimu.

Paklausė Tema: Religija
Netikiu jokiais Dievais (nei krikščioniškuoju, nei induistiškais, nei kitais...). Nors tokia masė tikinčių aplink sufleruoja, kad logiška būtų, jeigu jis būtų... Bet nieko negaliu su savim padaryt - ir jokie bandymai įtikėt rezultato neduoda - bažnytinės apeigos atrodo juokingai, biblija - stebuklinių pasakų versija suaugusiems ir t.t. Sakydamas, kad tikiu - pirmiausia meluočiau pats sau. Tadgi netikiu.
Betgi, darant prielaidą, kad Dievas visgi galbūt yra (neteigiu, kad jo nėra, tik netikiu jo buvimu, nes per 40 savo gyvenimo metų neteko pamatyt bent menkiausio jo buvimo įrodymo), mano toks bedieviškas gyvenimas matyt nieko gero nežada - kaip suprantu, laukia manes visokios pragaro ugnys ir pan.
Ką daryt? Kaip išsisukt iš tokios komplikuotos situacijos ir kaip įtikėt?

Norėdamas atsakyti į šį klausimą turi prisijungti arba užsiregistruoti.

Atsakymų: 1

Atsakė
Nepulsiu dabar Jums įrodinėti Dievo buvimo. :)

Jei jau klausiat, tai patarčiau neprievartaut savęs ir neforsuot, stengiantis įtikėt. Būkit nuoširdus, sąžiningas sau ir kitiems, nuoširdžiai ieškokit tiesos ir būkit atviras tai pažintai tiesai (kuri gali būt ir nepatogi, o kartais net ir skausminga). Esu tikras, kad tuo keliu einant Jūsų atrasit Tikrąjį.
Užduoti Klausimą

Temos

Temos


...