Ar reikia kartoti tas pačias nuodėmes?

Paklausė Tema: Išpažintis
GJK. Jei atlikau išpažintį, tačiau praėjus kelioms dienoms vėl padariau sunkią nuodėmę ar sekančioje išpažintyje reikia sakyti ir senas nuodėmes? Aš jau apie metus per išpažintį kartoju tas pačias nuodėmes, nors kai kurių iš jų nebedarau. Ką daryti jei man vis atrodo, kad nuodėmės nėra atleistos?
Vis galvoju, kad nepakankamai gailėjausi, nebuvo pasiryžimo nebenusidėti ar nesistengiau vengti nuodėmės. Nors kiekvieną kartą gaunu išrišimą, tačiau galvoju, kad nuodėmės man neatleistos. Kiekvieną kartą noriu, kad išpažintis būtų tobula.

Norėdamas atsakyti į šį klausimą turi prisijungti arba užsiregistruoti.

Atsakymų: 1

Atsakė
Nustokite išpažinti jau išpažintas nuodėmes, už kurias gavote išrišimą. Išrišimas ir yra aiškus ženklas, kad nuodėmės atleistos. Jeigu išpažintyje jūs išpažįstate nuodėmes, kurios jau atleistos, ir jų jau nekartojate, tai jūs, galima sakyti, per išpažintį meluojate. Papasakokite šią situaciją savo nuodėmklausiui ir paprašykite pagalbos. Jis tikrai jums padės ir patars, kaip elgtis. Jūs paprasčiausiai įstrigote nepasitikėjime Dievo Gailestingumu. Linkiu ramybės ir nuoširdaus atvirumo šiuo klausimu su savo nuodėmklausiu.
Užduoti Klausimą

Temos

Temos


...