Kur buvo Dievas?

Paklausė Viktorija Spalio 29, 2019 Tema: Dievas
Laba diena, užaugau katalikų šeimoje, kuri skiepijo tikėjimą ir pagarbią Dievo baimę, buvau pakrikštyta, priėmiau Komuniją bei Sutvirtinimo sakramentą, bet bręstant ir domintis pasaulio raida man iškilo keli klausimai, kurie ,deja, neduoda ramybės. Pasauliniai karai, pirmasis ir antrasis, nusinešė begales nekaltų, tikinčių žmonių gyvybių, jie neteko galimybės nugyventi gyvenimo, pasiekti tikslų, sukurti šeimų. Tad kodėl Dievas leido tokiam blogiui įsiviešpatauti ir atimti šias nekaltas gyvybes ir kaip ir toliau tikėti Dievu tiems žmonėms, kurie visa tai matė ir išgyveno, o galbūt ir per šį siaubą neteko savo artimųjų? Ar tai išvis nuodemė tiems, kurie dėl to neteko tikėjimo? Labai laukiu ir iškart dėkoju už atsakymą.

Atsakymų: 1

Atsakė kun. Vytautas B. Sausio 5
Kur buvo Dievas? - pagal vieno garbingo žmogaus pasakymą, jis buvo su visais kenčiančiais ir mirštančiais ir su jais kentėjo.

Kodėl tuos baisumus leido? - Tie, kurie darė ir daro bloga, paprasčiausiai jokio leidimo neprašė, todėl visos tos baisybės vyko ne vien neturint leidimo, bet Dievui draudžiant.

Pagal teisingumo ir priežastingumo dėsnius tikriausiai iš viso neįmanoma paaiškinti kančios pasaulyje problemos, tačiau visada laimi tie, kurie išlieka su Dievu, t.y. patys netampa kankintojais.
Užduoti Klausimą

Temos


...