Kodėl Dievas manęs nepasiima ?

Paklausė Ronaldas Liepos 9, 2019 Tema: Dievas
Sveiki . Esu Klaipėdietis ir ieškau atsakymo į klausimą, kodėl Dievas pasiima naujagimius ,o neiima tokio šiukšlės kaip aš? Aš suprantu jau po truputi ka turiu nuveikti gyvenime Dievo labui , bet iš tikro taip neteisinga kai jauni žmonės išeina anapilinin ., o toks kaip aš gyvenu žemėje....

Atsakymų: 1

Atsakė kun. Vytautas Rugpjūčio 7, 2019
Be abejo norėtųsi turėti galią nuspręsti, kaip Dievas, kam kaip ir kiek gyventi.

Jei jau gimėte, tai apskritai, kaip ir tie kūdikiai ar jaunuoliai, dėl to kad esat Dievo norėtas nuo amžių. Ir nereikia dabar savęs žeminti dėl susiklosčiusio gyvenimo. Ar tikrai viskas yra padaryta, kad šiukšlės vertas gyvenimas keistųsi? Nežinau, kas jums pribūrė ko nors ką nors apie jus, kad gyvenimas pasidarė toks, koks yra. Bet visada yra Dievo artumas ir begalinė meilė bei kantrybė Jums tai patirti ir atrasti.

Dievas tikrai nekaltas, kad gyvenimas jums toks. Taip, viskas yra Jo akivaizdoje ir valioje nutikę. Bet ROlandai niekada nevėlu, kaip tam latrui ant kryžiaus pasirinkti Jėzų. Jei norite jį pažinti, pradėkit skaityti Evangeliją. Kadangi parašėte čia savo klausimą, naudojatės internetu. Duosiu jums nuorodas visų keturių evangelijų. Skirkite laiko joms perskaityti.

Evangelija pagal Matą

http://biblija.lt/index.aspx?cmp=reading&doc=BiblijaRKE1999_Mt_1

pagal Morkų

http://biblija.lt/index.aspx?cmp=reading&doc=BiblijaRKE1999_Mk_1

pagal Luką

http://biblija.lt/index.aspx?cmp=reading&doc=BiblijaRKE1999_Lk_1

pagal Joną

http://biblija.lt/index.aspx?cmp=reading&doc=BiblijaRKE1999_Jn_1

Skaitydamas pagal šias nuorodas skyrius verskite spausdamas dvigubą rodyklę  ►►

Nenusiminkite jei kažko nesuprasite, Jūsų širdyje kils prieštaravimai. Svarbu, kad norėtumėte pažinti Jėzų. Jis gali Jums padėti nebūti šiukšle. Drąsos ir pirmyn!
Užduoti Klausimą

Temos


...