Kaip būti su griežtai prieš galimus vaikus pasisakančiu mylimu žmogumi?

Paklausė anonimas Sausio 18, 2012 Tema: Santuoka
Kaip vertėtų pasielgti jei mylimas (netikintis, nekrikščionis) žmogus, siūlydamas tuoktis, griežtai pabrėžia, kad nenori susilaukti vaikų? Ilgai laukiau, kad galbūt pasikeis jo pozicija galimų vaikų atžvilgiu, ieškojome priežasčių kodėl taip yra, bandėme įvairius sprendimo būdus. Tačiau situacija nesikeičia, tad vengiu priimti siūlymą tuoktis. Bažnytinė santuoka man yra vertybė,  bet, kaip suprantu, ji tokioje situacijoje - negalima. O gyvenimas civilinėje santuokoje ir neatvirumo galimai gyvybei elgesys, jaučiu, žlugdytų ir mus, ir mūsų santykius. Tačiau šis žmogus man yra be galo svarbus, negaliu atmesti jo kaip kokio nefunkcionuojančio daikto.
Ar yra kokia nors išeitis šioje situacijoje? Dėkui.

Atsakymų: 1

Atsakė kun. Arūnas Sausio 22, 2012
Garbė Kristui,

Dabar esate blaškoma jausmų. Norite būti su brangiu žmogumi, bet kartu ir suprantate, jog be vaikų nėra šeimos pilnatvės. Todėl reikėtų atsitraukti iš šono ir pažvelgti jūsų giliausius norus, baimes. Taip pat atsakyti kas jums yra santuoka, kodėl norite ją sudaryti būtent su šiuo vyru. Ar nebėgate nuo vienatvės ar kt dalykų palaikydama šį ryšį.

Jūsų draugą man sunku vertinti, bet manau ir jam apsisprendimo laikas dėl ateities ir vertybių reikalingas

Pasiūlyčiau, pagyventi atskirai mėnesį ar du, mažiau bendrauti ir tikrai sau atsakyti ar norite būti laimingą. Savo giliausių norų iškėlimui gali padėti ir psichologas ar dvasininkas. Išeitis tikrai yra, bet reikia, kad abu norėtumėte.

Sudie
Užduoti Klausimą

Temos


...