Lemiamas faktorius žmogau apsėdimui

Paklausė vardas Balandžio 5, 2019 Tema: Egzorcizmas
Skaičiau kunigo atsakymą, tuoj pacituosiu - ,,..  Bet kartais žmogus labai sąmoningai yra laužęs Dievo įsakymus, ko pasekoje gali būti demonų varginamas ar net apsėstas.''. Klausimas, kodėl vienus žmones, kurie labai sąmoningai laužo įsakymus, žino, kad negerai, žino, kad toks įsakymas yra, bet sulaužo, nes taip patogiau arba taip norisi, arba gal priklausomybė kažkam jau atsidarusi, arba tiesiog išvis dzin tie įsakymai, žodžiu, ir tai kartoja ir kartoja, kodėl vieną apsėda, o kito ne?

Pabandžius įvertinti situaciją mūsų šalies mastu, praktiškai didžioji dauguma šalies populiacijos gyvena nuodėmėje vien vertinant tik vienu aspektu,  ir ne bet kokioje, o sunkioje nuodėmėje (1o Dievo įsakymas laužymas), kurie gyvena susidėję arba be bažnyčios santuokinio palaiminimo, jie gali eiti išpažinties, bet negali gauti išrišimo, negali priimti komunijos, (tai man tos išpažinties eiti, koks tikslas?) ir taip metais iš metų, demonams kelias laisvas. Tai kodėl, kiek girdime iš interviu su pačiais egzorcistais, apsėdimų atvejų šalyje yra ne daug? Visgi, nuo ko tai priklauso? Pasikyldę sielos, kurios ir taip jau užsitraukę Dievo nemalonią, velniams neįdomios, tai eina ieškoti tarpelių, legalių teisių kankinti ir kamuotu tuos, kurie labiau  į Dievo siūlomą gyvenimo modelį linksta...?

Atsakymų: 1

Atsakė kun. Vytautas Balandžio 11, 2019

Į klausimus susijusius su apsėdimais geriausiai atsakytų kunigas egzorcistas. Pabandykite informacijos ieškoti puslapyje https://www.egzorcistas.lt/

Užduoti Klausimą

Temos


...