Sveiki, atsiprašau, jei klausima nelabai į temą, bet noriu paklausti, kaip ir ką patarti mamai, jei ji išgyvena sunkų laikotarpį.

Paklausė Anonimas Kovo 1, 2019 Tema: Visi kiti
Aš  esu studentė ir negaliu  visada su ja būti, tik  pakalbėti telefonu ar  žinutėm, ir stengiuosi  duoti kuo  nuoširdesnius patarimus, bet jaučiu ,kad jau išsisėmiau ir gėda prisipažinti, bet net nelabai ir noriu su ja kalbėti.  Stengiuosi  jai patarti, bet  ji tiesiog nelabai nori klausyti tų patarimų ir iš anksto nusiteikusi pasiduoti.  Kai  susitinkam, atrodo  ji jaučiasi geriau,  bet vos tik  grįžtu namo arba ji  išvažiuoja,  vėl prasideda įvairios nerimą keliančios žinutės.Jai  buvo patarta ir pas psichologą nueiti, ir  ir į bažnyčią, bet  ji tiesiog  netiki, kad padės. Noriu paklausti, ką tokiu atveju daryti?,

Atsakymų: 1

Atsakė kun. Vytautas B. Balandžio 21, 2019
Jeigu susitikdama su Jumis mama jaučiasi geriau, reiškia, kad Jūsų pagalba jai tikrai yra veiksminga ir, žinoma, reikalinga. Tačiau neturėtumėte susitelkti vien į patarimus ir nurodymus, o tiesiog kalbėtis, aptarti problemas, guosti. Dažnai žmogus nesinaudoja patarimais ne dėl nesupratimo ar užsispyrimo, o todėl, kad tuo metu tiesiog neturi jėgų tam ryžtis.
Užduoti Klausimą

Temos


...