Ar netycine zmogzudyste yra tas pats kas ir tycine?

Paklausė Kestutis Sausio 29, 2019 Tema: Nuodėmė
Ar netycine zmogzudyste yra tas pats kas ir tycine? Norejau pasiteirauti, jei auto įvykyje zuvo zmogus greiciausiai del mano kaltes, kaip ta nuodeme ispirkti? Jauciuosi labai neramiai, miegu neramiai, negaliu susitaikyti su situo dalyku..gyvenu liaudiskai sakant ant vaistu.. Buvau uzpirkes misias uz ta zmogu, ar reikia dazniau jas uzpirkti? Aciu uz informacija.

Atsakymų: 1

Atsakė kun. Vytautas Vasario 1, 2019
Jei dar nesate išpažinęs šios nuodėmės, reikia ją išpažinti. Pasakyti galima panašiai, jog pe autoįvykį dėl mano kaltės žuvo žmogus. Jūs jau atgailaujate ir supratote savo klaidą, už kurią teks mokėti ir prisiminimais ir gal teko kažkokia finansinė, o gal ir baudžiamoji atsakomybė. Jūsų istorija gera pamoka tiems, kurie sako aš nieko neužmušiau, bet kad yra neatsakingi eismo dalyviai net nesusimąsto.
Išpažintis atneša jums aiškią žinią nuo Dievo. Nors žmogaus gyvybė atimta ir jūs jau nieko negalite pakeisti, bet tai jums yra Dievo atleista. Tik turite tai patirti. Po tokių išpažinčių tenka kita nelengva užduotis - atleisti sau. Bet jūs galite būti ir puikus saugaus eismo apaštalas pagal galimybes liudydamas, prie ko gali privesti neatsakingas elgesys už vairo. Nepraraskit vilties. Savo skaudžia patirtimi galite daugeliui padėti. Asmeninis nuoširdus liudijimas tikrai paliečia ir yra išgirstamas.
Taigi, drąsos išpažinti šią nuodėmę ir pagal galimybes liudykite, kokios gali būti pasėkmės. Kas jums nutiko. Negraužkit savęs.
Užduoti Klausimą

Temos


...