Dėl bažnytinės santuokos anuliavimo.

Paklausė Birutė Spalio 19, 2018 Tema: Santuoka
Garbė Dievui tėvui. Išsituokusi 23 metai. Užauginau 2 vaikus. Mano santuokai nepritarė tėtis, brolis ir sesuo. Su  ašaromis mano norą tuoktis priėmė mama. Ji vienintelė iš mano šeimos buvo mano vestuvėse. Būsimas vyras jau tada išgerdavo. Tikėjausi pasitaisys. Bažnytinę santuoką sudarėme tarybinais metais. Tikėjimas buvo gana paviršutiniškas. Aš tai dariau daugiau iš pagarbos savo močiutei. Mano abi močiutės buvo uolios katalikės.
Santuoka sugriuvo dėl nuolatinių vyro išgertuvių neištikimybės, smurto. Puoliau į depresiją. Esu stiprios valios. atsitiesiau. Buvau jauna, nežinojau, kad melstis reikia kantriai ir ilgai, kad padėtis pasitaisytų. Neišsaugojau šeimos.
Dabar daug meldžiuosi. Mano maldos gilios. Daugybė ženklų, kad Dievas mane girdi. Klūpiu kantriai bažnyčioje, kai dalijama komunija. Mano vaikus padėjo užauginti kitas žmogus. Alimentus gavau gal 2 mėnesius. Vaikai nebuvo sveikinami net su gimtadieniu. Jokių ryšių tėtis nepalaikė su vaikais. Dabar man jo gaila, manau, kad jo širdis pavirto į akmenį. Manoji taip pat. Atsitiesiu tik  tikėjimo dėka.
Ar galiu tikėtis santuokos anuliavimo. Ar gali registruotu laišku atsiųsti bažnyčia santuokos registravimo dokumentus.
Pagarbiai.

Atsakymų: 1

Atsakė kun. Vytautas Spalio 31, 2018
Priežasčių pradėti santuokos pripažinimo negaliojančia bylą yra. Bet turite su prašymu kreiptis į vyskupijos, kurios teritorijoje vyko jūsų santuoka tribunolą. Gauti kontaktus jums geriausiai padėtų jūsų parapijos klebonas.
Užduoti Klausimą

Temos


...