DEL PALAIMINIMU KOMUNIJOS METU

Paklausė Sesuo +Kotryna Spalio 8, 2018 Tema: Komunija
GJK,Spalio men.gyvunu diena,  vienoje baznycioje  neminesiu kurioje ,vyko gyvunu laiminimas,viskas butu cia gerai ,bet komunijos metu, zmones ejo komunijos su augintiniais ant ranku,kunigas ta pacia ranka zmogui dave komunija ir  gloste sunis.Labai liudna kad tokia nepagarba euharistijai,juk ant pirstu lieka mikro daleles euharistijos,anksciau kunigai po konsekracijos laikydavo net du pirstus suspaude ,nieko neliesdavo tais pirstais kuriais liete svc.sakramenta,po komunijos plaudavosi.Juk si praktika laiminti komunijos metu,zmones ir vaikus ,yra protestantiska,protestantai pries sventaja vakariene,vaikus kurie yra nekonfirmuoti taip laimina.Juk Kataliku baznycioje ,misiu pabaigoje, yra laiminami visi pamaldu dalyviai .Kam  tie pridetiniai laiminimai ,kuriu nenumato net misiolo rubrikos.?

Atsakymų: 1

Atsakė kun. Vytautas Gruodžio 3, 2018
Sutinku su jumis, jog Romos Mišiolo nuostatai nenumato palaiminimo teikimo, nei žmonėms, nei gyvūnams. Pats asmeniškai esu žmonių laiminimo Komunijos metu šalininkas. Dabar naudojami komunikantai nėra trapūs, kad paliktų kažkokios Kristaus Kūno dalelės ant pirštų.

O dėl gyvūnų laiminimo nueikite pas tos bažnyčios kunigus apie tai pasikalbėti, kad išgirstumėte, kodėl toje bažnyčioje taip daroma.
Užduoti Klausimą

Temos


...