Apsileidimas tikėjime

Paklausė Jonas Rugsėjo 24, 2018 Tema: Nuodėmė
Garbė Jėzui Kristui!

Pastaruoju metu labai apleidau savo dvasinį gyvenimą, pats būdamas asmuo, dvasinę tikrovę laikantis arčiau nei materialinę. Jaučiu, kad man labai reikia Dievo, reikia vėl pilnai įsitraukti į Bažnyčios veiklą (dalyvavimas Šv. Mišiose, išpažintis ir pan), ir nors ir stengiuosi kasdieną daryti gerus darbus, meldžiuosi rožinį ir kitas maldas, bet esmė yra tame, kad esu kartu ir ypač uždaras, ir introvertiškas žmogus, kurį dažnai kankina šio tipo neigiamos sąvybės, kaip: žmonių atstumimas, dažnos nuotaikų kaitos, tingumas...Jaučiu kaip dienų dienas praleidžiu nieko neveikdamas, vietoj to užsiimdamas namų ruoša ar kita naudingesne veikla...Net nežinau, kaip pasiryžti vėl įsitraukti į Bažnytinį gyvenimą.

Gal galite suteikti motyvacijos ar kažkuo patarti? Nuo ko pradėti vėl iš naujo ir įsilieti į bažnytinį gyvenimą?

Atsakymų: 1

Atsakė kun. Vytautas Spalio 7, 2018
Linkėčiau pasiruošti gerai išpažinčiai. Minite, kad buvote nutolęs nuo tikėjimo dalykų, tai pirmas dalykas prie jūs sugrįžti, tai atlikti išpažintį iš to laiko, po paskutinės išpažinties. Pasikalbėkite su savo parapijos klebonu, kaip galėtumėte būti naudingas parapijos bendruomenei.

Jei manote kad jūsų intravertiškumui yra reikalingas pokalbis su psichologu, neatmeskite šios galimybės ir ja pasinaudokite.
Užduoti Klausimą

Temos


...