Psichologiškai neatsiskyrę šeimos

Paklausė Slapyvardis Rugsėjo 13, 2018 Tema: Santuoka
Garbė Jėzui Kristui,

Prieš kelerius mėnesius sukūriau santuoką. Likus iki santuokos kelioms savaitėms man, vyrui, teko suvokti, jog visa giminė iš motinos pusės yra psichologiškai neatsiskyrusios šeimos. Šie žmonės mane labai veikia - t.y. išmuša iš pusiausviros, slegia ir netgi žemina. Jie nejaučia ribų, bando kontoliuoti ir manipuliuoja. Tai labai nesveiki santykiai. Tokiu būdu neigiamai paveikiama ir mūsų jauna šeima.

Norėčiau pasikonsultuoti kokio santykio turėčiau laikytis su šiais žmonėmis, nes jų veiksmai man ir mano žmonai kelia nesaugumą, priimame skubotus nepalankius sprendimus stengdamiesi atsiriboti nuo šių žmonių. Tai labai sekina, užima daug laiko ir atima daug emocinių/psichologinių jėgų.

Prašau patarimo.

Su Dievu

Atsakymų: 1

Atsakė kun. Vytautas Spalio 11, 2018
Kunigai psichologinių problemų nesprendžia. Bet viena, ką galiu pastebėti, tai kuo ilgiau šiai situacijai leisite vykti, tuo bus tik blogiau. Kontrolė manipuliacija, įžeidimai, žeminimai. Nejau jūs nieko negalite pakeisti ir visa tai tik priimti ir leisti, kad vyktų?

Aš nepažįstu jūsų šeimos, o jūs juos pažįstate ir labai gerai pažįstate. Todėl turite pats priimti tokius sprendimus, kad visa tai baigtųsi. Iš tikėjimo pusės jau dabar kviečiu pradėti melstis už savo priešus ir juos laiminti. O ar reikalingas tolimesnis bendravimas su tais, kurie žlugdo jus, spręsti jums.
Užduoti Klausimą

Temos


...