Ką daryt kai nori paimt Švenčiausiai Sakramentą mišiose, bet negali iš pirmo karto suspieti išpažint nuodėmes, nes neužteks laiko.

Paklausė Tema: Išpažintis
Tegul bus pagarbintas Jėzus Kristus!

Aš norėjau paklaust. Kadaise, aš eidamas išpažinties, visada nuodėmes  išsakydavau apytiksliai. Bet sužinojau iš video įrašų su kunigu/kunigais (gerai neatsimenu) internete ir gal iš maldino, neatsimenu. Kad nuodėmes  reikia išsakyt visas kaip įmanoma atskirai ir kuo punktualiau. Bet po to, paskutinius kartus kai buvau išpažinties, jinai užtrukdavo  apie 2 valandas ( plius/minus iki pusvalandžio). Dabar kai perrašysiu viska ant švariu lapu,o dar tai naujas nuodėmes parašysi, tai senas atsiminsi, kurias arba pamiršai, arba dėl kažkokiu kitu priežasčių specialiai nepasakei tame išpažinime. Bijau kad ši karta gali užtrukt ir 3 valandas. O aš noriu mišiose būdamas imt Švenčiausiai Sakramentą, o žinau kad ji galima imt tik po visiškos išpažinties. Bijau ši karta kunigas negales iki galo iškart išklausit mano  visos išpažinties. Ar galima man ne iki galo išpažintam tuokiu atveju imt Švenčiausiai Sakramentą.? Ar ne ir reikia palaukt kol visiškai išpažinsiu?

Norėdamas atsakyti į šį klausimą turi prisijungti arba užsiregistruoti.

Atsakymų: 1

Atsakė
Apie tai pasikalbėkite ir pasitarkite su savo nuodėmklausiu pas kurį dažniausiai einate išpažinties. Galite pradėti nuo klausimo: „Kunige, ar mano išpažintis yra gera?”
Užduoti Klausimą

Temos

Temos


...