Kodėl kunigai yra perkelinėjami?

Paklausė Tema: Visi kiti
KOdėl kunigai iš vienos parapijos yra perkelinėjami į kitą. Vieni išbūna 5 metus, kiti jau po metų  yra iškeliami. Kokia viso to prasmė ir priežastys? Ar neįžvelgiate jokių neigiamų aspektų?

Norėdamas atsakyti į šį klausimą turi prisijungti arba užsiregistruoti.

Atsakymų: 1

Atsakė
Kunigus kilnoja del ivairiausiu priezasciu, pirma tai taip issilygina vyskupijos sielovadiniai uzmojai. Pvz, jei parapijoje yra kunigas, kuris labai tik pamaldus, dvasingas bet visai nesirupina ukiniais dalykais, yra pastatai, viskas apleista. Tada vyskupas i tokia parapija atkelia ukiska kuniga, kuris griebiasi ukiniu reikalu ir atnaujina baznycios veida.

Kita priezastis, kad tos pacios parapijos neturetu vien tik jaunus ar pagyvenusius kunigus. Tokiu budu, kur buvo senesnis kunigas, atkelus jaunesni, parapijoje ateina naujos idejos, daugiau gyvybes veiklos ir pan. siaip pastaruoju metu kunigai nera labai intensyviai kilnojami, jei siuo metu yra iskeliamas kunigas tai ne siaip sau, kad nera daugiau kas veikti, o tam garantuotai yra rimta priezastis. Pvz konkretus kunigas atejus laikui tampa nepamainomas vienoms ar kitom pareigoms vyskupijoje, tada vyskupas siekdamas Dievo tautos geroves ir atsiszvelgdamas i aplinkybes atleidzia kuniga is einamu pareigu ir paskiria kitas jam numatytas pareigas, kaip asmeniui, kuris geriausiai tinkamas konkreciai misijai su savo gabumais ir charizma.
Užduoti Klausimą

Temos

Temos


...