Samael Aun Weor ir jo mokymas, gnosis zinios.

Paklausė anonimas Gruodžio 12, 2011 Tema: Visi kiti
Samael Aun Weor, Ka manote apie si zmogu? Jis teigia, kad musu samone miega, kadangi mes esam ikalinti praeityje savo padarytu klaidu is kuriu susiformavo ego. Ka apie gnostikus mano kataliku baznycia, kodel jie buvo deginami inkvizicijos laikais, kodel tai buvo daroma, ar tai buvo didele gresme? Ar gnostikai susija su masonais?

Atsakymų: 1

Atsakė kun. Arūnas Sausio 3, 2012

Sveiki,

 

Tai mokymas nesuderinamas su krikščionių pasaulėžiūrą. Galima panagrinėti šią asmenybę, savo komentarus paryškinsiu kitu šriftu.

"Samael Aun Weor, Samaelio bodhisattva, Ugnies Dvasia, gimė Kolumbijoje, Pietų Amerikoje. Būdamas labai jaunas, jis prisiminė savo praeitas inkarnacijas. Tokiu būdu, jis žinojo kas jis yra.

Inkarnacija nesuderinama su krikščioniška asmens samprata- gyvename tik vieną kartą.

Jis niekada nesitapatino su savo Krikščionišku vardu, nes žinojo, kad tai buvo tik praeinantis gyvenimo atsitikimas, kuris greitai pradings laike. Nors daugelis žmonių, kurie jį pažinojo, nori naudoti jo krikščionišką vardą, mes neįtraukiame jo, nes kaip ir jis pats, mes norime kalbėti tik apie jo tikrąją Savastį ar tikrąją Esybę.

Kai jam suėjo aštuoniolika metų, jis atkūrė ryšį su savo Slaptuoju, per maha-Samadhi ir sutiko savo Guru Vidiniuose Pasauliuose.

Čia kalbama apie bendradarbiavimą ir valios atidavimą Melo dvasiai.

Išlaikęs ypatingai sunkius išbandymus fiziniame pasaulyje, jis buvo inicijuotas gnostikų šventykloje vidiniuose pasauliuose. Per šias iniciacijas jis prisiminė savo įsikūnijimus Atlantidoje, Lemūrijoje, Hiperborėjoje ir Poliarinėje rasėje. Pasiekęs Pradžniaparamitos būseną, jis gavo priėjimą prie kosminių Akašos Įrašų (gamtos atminties) ir po to peržengė Poliarinę rasę, prisimindamas praeitas Mahamanvantaras (Kosmines Dienas). Taip jis sužinojo apie žmogaus kilmę šioje planetoje, įgijo žinias, kurias užrašė vienoje iš savo knygų,

Ar čia kas nors aišku sveikam protui:)

Jis visiškai pašalino pasąmonę, nesąmoningumą ir infra-sąmonę savyje per Meditacijos technikas ir seksualinę varomąją jėgą; Taip jis išvystė aukštesnę sąmonę, kuri suteikė jam galimybę tyrinėti kosmoso fenomeną visose Gyvybės Medžio Sefirose. Jis taip pat sugebėjo sąmoningai bendrauti su visomis jautriomis būtybėmis, kurios gyvena skirtingose sferose ar dimensijose, paraleliose kosmoso visatose. Taip jis sugebėjo įsiminti didelę dalį gilios išminties, susijusios su ezoterika, mantromis, kreipimaisis, Kabala, ezoterine Psichologija ir t.t.

Gnozis sureikšmina žmogaus pastangas nukreiptas į savęs tobulinimą, priešingai krikščionybei nepripažįsta žmogaus trapumo, nuodėmingumo ir būtinybės priimti Jėzaus Kristaus atneštą išgelbėjimą.

plačiau galima pasidomėti čia

Tikrai nepateisinu inkvizicijos, bei nenorių sureikšminti slaptų organizacijų reikšmingumo. Kas turi ausis tesidomi ir tesiklauso:))

Užduoti Klausimą

Temos


...