Neskaisčios mintys

Paklausė Tema: Išpažintis
Garbė Jėzui Kristui,
Ar per išpažintį reikia įvardinti, jog samoningai masčiau homoseksualiai ir masturbavausi pasitelkiant vaizduotėje kita tos pačios lyties žmogu? Ar užtenka tik pasakyti, jog samoningai mastyta neskaisčiai kito asmens atžvilgiu ir masturbuotasi?
Ačiū

Norėdamas atsakyti į šį klausimą turi prisijungti arba užsiregistruoti.

Atsakymų: 1

Atsakė
Ačiū už klausimą.

Komentarų skiltyje tikėtina, kad susilauksite komentaro nesukti sau dėl to galvos, nes nes su jumis viskas gerai, kad ir turite neskaisčių minčių, palydimų masturbacijos. Taip, su jumis viskas gerai. Esate žmogus su kūno poreikiais. Jums tie poreikiai nėra įprasti, turint mintyje, kad turite homoseksualų potraukį.

Anot Bažnyčios mokymo toks potraukis dar nėra nuodėmingas. Nuodėmė yra jo sąmoningas siekimas ir įgyvendinimas. Jūs tai įvardijote: mintys tos pačios lyties asmens atžvilgiu ir masturbacija. Dievas, kurio Gailestingumu pasitikite, Jus myli. Esminio skirtumo, kad neskaisčios mintys buvo tos pačios lyties asmens atžvilgiu, nėra. Bet žinant tiesą apie savo lytiškumą drąsinu aiškiai įvardinti homoseksualumo aplinkybę. Galite pasakyti, kad buvo neskaisčių minčių tos pačios lyties asmens atžvilgiu ir masturbuotasi.

Niekad nenustokite tikėti, kad esate Dievo mylima (-as).
Užduoti Klausimą

Temos

Temos


...