Ar teisinga, jei ispazinties norisi eiti ne pas bet kuri kuniga?

Paklausė Tema: Išpažintis
Ar nera nuodeme, esant galimybei, rinktis atlikti ispazinti visa laika pas ta pati kuniga? Suprantu, kad kunigas yra tik tarpininkas tarp musu ir Dievo. Pavyzdziui, rinktis ta kuniga, kurio pamokslai per misias labiausiai paliecia sirdi. Ar per ispazinti galima pasidalinti savo tikejimo pokyciais, pasidziaugti, ar klausykloje laikas skirtas tik nuodemems ispazinti? Ar kunigai prisimena tikinciuosius, jei juos mato misiose, klauso ispazinties?

Norėdamas atsakyti į šį klausimą turi prisijungti arba užsiregistruoti.

Atsakymų: 1

Atsakė
Ne nuodėmė, esant galimybei, rinktis atlikti išpažintį visą laiką pas tą patį kunigą.

Priklauso kokiu metu atliekate išpažintį, dėl noro pasidalinti tikėjimo pokyčiais. Nes jei ttai prieš kalėdisnis ar priešvelykinis laikotarpis, tuomet tokiam pokalbiui reikia daugiau laiko, o supraskite daugelis renkasi paskutines priešventiones dienas ir nori atlikti išpažintį. Nerimautų ir laukiantieji ir klausantis išpažinčių kunigas. Bet situacija situacijai nelygi. Bet esate teisi, jog klausykloje laikas skirtas nuodėmėms ir jų aplinkybėms, jei tai yra reikalinga, išpažinti. Minėtomis temomis aptarti galite tartis su kunigu, kada jis galėtų skirti jums laiko. Tam mes ir esame, kad ne tik nuodėmes atleistume bet ir dvasios augimu pasidžiaugtume.

Manau, kad prisimena žmones, bet ne jų nuodėmes. Tai susiję su pagarba einančiam išpažinties. Juk jau yra atleista, o galvoti ar vėl tas žmogus nusidėjo, patikėkite, ne mūsų reikalas. Mūsų reikalas yra klausykla ir išpažintis, kur sužinome vis iš naujo ir kitaip, kas ir kaip.
Užduoti Klausimą

Temos

Temos


...