Ar rizikinga mesti rūkyti, padedant NLP (neurolingvistinis programavimas ) metodui?

Paklausė anonimas Lapkričio 14, 2011 Tema: Visi kiti
Sveiki ,

Jau daugiau nei metai neberūkau, mečiau rūkyti perskaitęs Allen Carro knygą "Lengvas būdas mesti rūkyti". Prieš tai rūkiau gal 15 metų. Neseniai paskaičiau, kad tas būdas tai NLP (neuro lingvistinis programavimas), nors man apsirodė, kad jokios magijos tame nėra - tiesiog argumentai, ir įsitikinimų apie rūkymą panaikinimas. Esu praktikuojantis katalikas ir tai, kad atsikračiau šito žalingo įpročio tokiu būdu man kelia nerimą, ar nebūsiu prisiledęs prie savęs to ko nereikia..  Kartais kyla mintis pradėti vėl ir tada mesti normaliu būdu - valios pastangomis. Beje potraukis užsitrauktio cigaretės kartais atsiranda, bet susilaikau.
Dėkoju už atsakymą.
Jeigu bus sudėtinga atsakyti - suprasiu, klausimas gal ir neįprastas :)
p.s. maniau kad metus rūkyti, gyvenimas taps šviesesnis, deja tokiu netapo.. sunkus periodas pastaruoju metu ..

Atsakymų: 1

Atsakė kun. Gintaras OFS Lapkričio 30, 2011
Tas periodas greit baigsis. Gyvenimas tikrai taps šviesesnis ir kokybiškesnis. Aš kadais irgi rūkiau. Metus metus buvo sunkoka.

Norint nepradėti rūkyti saugokitės bet kokio parūkymo, nes, jei turite priklausomybę, tai nuo to vėl pradėsite ir bus gaila laiko...

Apie tokį Jūsų minimą būdą nieko nesu girdėjęs. Man metant rūkyti padėjo žinia, kad tam nereikia valios - tik geros motyvacijos ir trupučio užsispyrimo.

Na, o to metodo negaliu komentuoti, nes tikrai neteko domėtis. Gali tai ir nebūti su okultizmu susiję, o tiesiog su žmogaus psichologija. Gal nemistifikuokim to dalyko ir nedemonizuokim.

Manau, būtų klaida pradėti rūkyti ir vėl mesti, kaip Jūsų sakot :)

Laikykitės! Sunkiausia jau turėtų būt greit praeity.

P.S. Įdomu. Reiks pasidomėti apie šį metodą, kas tai per dalyks :)
Užduoti Klausimą

Temos


...