ar tai yra tiesa labai prasau atsakyti, man tai labai svarbu.

Paklausė Audrius Gruodžio 1, 2017 Tema: Visi kiti
Liūdna, kad skyrybų procentas krikščionių tarpe yra beveik toks pats kaip netikinčio pasaulio. Biblija labai aiškiai moko, kad Dievas nekenčia skyrybų (Malachijo 2:16), ir kad susitaikymas ir atleidimas turi būti krikščioniško gyvenimo ženklai (Luko 11:4; Efeziečiams 4:32). Vis dėlto Dievas supranta, kad skyrybos gali pasitaikyti net ir Jo vaikų tarpe. Tie, kurie patyrė skyrybas ar susituokė antrą kartą, neturi galvoti, kad Dievas juos myli mažiau, – net jei jų skyrybos ar antroji santuoka neatitinka to išimtinio atvejo, paminėto Mato 19:9. Dievas dažnai panaudoja netgi nuodėmingą krikščionių nepaklusnumą, kad įvykdytų savo gerus darbus.

bet as kalbu jai is pirmos santuokos baznycia neistuokia ir tiesiog gyveni su antra nesusituokes baznycioje. ar dievas atleidzia tokias nuodemes ar nustume i pragara po mirties?

Atsakymų: 1

Atsakė kun. Vytautas B. Gruodžio 8, 2017
Liūdna ne vien dėl skyrybų, bet ir dėl kiekvienos nuodėmės, kurias daro krikščionys ir nekrikščionys. Apibendrindama visą Šventąjį Raštą ir Tradiciją vienareikšmiškai skelbia, kad skyrybos yra nuodėmė, o gyventi krikščioniui be sakramentinės santuokos taip pat sunki nuodėmė. Būtų klaidinga ieškoti pasisakymų, tarsi išteisinančių iš nuodėmės: ją tenka pripažinti ir dėl jos gailėtis. Ne nuodėmė užkerta kelią į išganymą, o jos pateisinimas ir prisirišimas. Nuodėmės visada gali būti atleistos, be to, santuoka, nors viena svarbiausių žmogaus gyvenimo dalių,dar nėra visas jo gyvenimas, todėl būnant silpnu vienu požiūriu, galima būti stipriu ir nuoširdžiu daugelyje kitų sričių. Net ir nesant galimybės gyventi krikščioniškoje santuokoje, įmanoma gyventi krikščioniškai visose kitose srityse, todėl tikrai nėra pagrindo galvoti apie amžiną pasmerkimą ir pragarą.
Užduoti Klausimą

Temos


...