Esu krikštytas, nuo pat pirmos komunijos nedalyvauju mišiose. Kaip vėl įsilieti į bažnyčios bendruomenę?

Paklausė Georgius Lapkričio 7, 2011 Tema: Visi kiti
Po pirmos komunijos niekas neskatino gilinti tikėjimo, tikybos pamokos nuo jo tik atstūmė, todėl sutvirtinimo net nebeėjau ir po to nebedalyvavau mišiose, prie šių aplinkybių pridėjus paaugliškam maištui tapau radikaliu ateistu. Dabar studijuodamas mokausi susijusią specialybę ir teko plačiai susipažinti su Šventuoju Raštu bei Bažnyčios Tėvų raštais ir mano tikėjimas kaip niekad sustiprėjo, bet nežinau, kaip įsilieti į bendruomenę: esu naujame mieste, neturiu tikinčių pažįstamų, neįsivaizduoju, kas yra ta bažnytinė parapijų tvarka, tuo labiau suvokiu, kad turiu visą kalną nuodėmių, už kurias pirmoje eilėje (?) reikėtų gauti atleidimą. Nuo ko derėtų pradėti?

Atsakymų: 1

Atsakė kun. Gintaras OFS Lapkričio 9, 2011
Siūlyčiau labai paprastai - ateiti ir pasikalbėti su parapijos kunigu. Normalus kunigas apsidžiaugs, kad atėjo žmogus, ieškantis Dievo, ieškantis bendruomenės ir tikrai duos kryptį, palydės.

Dar galima būtų pradėti nuo ruošimosi Sutvirtinimo sakramentui. O jau tame pasiruošimo laikotarpyje susipažinsit ir su naujais žmonėmis, tikiusi, kad rasit ir tokių, kurie tikrai padės Jums eiti toliau, gilintis į tikėjimą, susitaikinti su Dievu per Atgailos sakramentą...
Užduoti Klausimą

Temos


...