Kokia yra krikščioniška šizofrenija sergančio žmogaus situacija ir problema, dėl kurios jie dažniausiai atkrenta / nepagyja ir psichozės kartojasi(dažnai visą gyvenimą)?

Paklausė Tema: Visi kiti
Kokia yra krikščioniška šizofrenija sergančio žmogaus situacija? Ar tai demonų apsėdimas? ar tai tiesiog cheminis medžiagų disbalansas galvos smegenyse? Jėzus juk pagydė daugybę demonų ir apsėstųjų, visos Evangelijos yra tiesiog gydymas, demonų išvarinėjimas ir pan. Sakykit, ar žmogus tampa apsėstas todėl, kad jis vartoja vaistus, kurie jį paverčia pusiau funkcionuojančiu, todėl tikėjimo požiūriu labai pažeidžiamu,  ir tie demonai bei piktosios dvasios prie jo "limpa", ar jis vartoja vaistus dažniausiai todėl, kad jį demonas apsėdo dar prieš ligos pradžią. Man būtų įdomu sužinot, ar demonai ir piktosios dvasios yra psichinės ligos priežastis, ar pasekmė? Juk, pripažinkime, šizofrenija, dažniausiai yra religinio turinio, ir ne "šventi" dalykai galvoja dedasi. Žmogus prakeikia viską, ką tik regi jo akys ir piktžodžiauja apie viską, kas tik pasitaiko kelyje. Psichozė, iš asmeninės patirties pasakyčiau,- tęstinė nuodėmė, kuri vyksta nuolat. Kas yra viso to priežastis? Nuodėmingas gyvenimas? Gal protėviai nuodėmingai gyveno ir visa tai dabar griūna ant šizofrenija sergančio žmogaus? Ačiū už atsakymus.

Norėdamas atsakyti į šį klausimą turi prisijungti arba užsiregistruoti.

Atsakymų: 1

Atsakė
Šizofrenija ir apsėdimas yra ne tas pat. Nors, Šizofrenija, kiek žinau, nėra iki galo ištirta...

Egzorcistai privalo ištirti prieš egzortą, ar tai liga, ar apsėdimas. Kartais būna ir tas, ir tas. Dažnai jie dirba su komanda, kurioje yra ir psichologų.

Apsėdimų priežastys nebūna liga, bet dažniausiai įsivėlimas į įvairias okultines praktikas.
Užduoti Klausimą

Temos

Temos


...