Pagal Jehovos liudytojus, stebuklai šiandieną nebėra reikalingi. Ar tai tiesa?

Paklausė Tema: Visi kiti
Jehovos liudytojai nuolat tvirtina, kad stebuklai šiandieną gali vykti tik iš velnio. Iš Dievo jie vyko tik iki tol, kol buvo parašyta Biblija. Po jos parašymo (jie remiasi kažkuria Šventraščio vieta, dabar nepamenu) gydymas, kalbų dovanos ir visokios kitokios, neva, nebėra reikalingos. Ką jiems atsakyti? Kiek tokie tvirtinimai pagrįsti? Ačiū.

Norėdamas atsakyti į šį klausimą turi prisijungti arba užsiregistruoti.

Atsakymų: 1

Atsakė
Taip, stebuklai gali būti ir iš velnio, kurio tikslas yra suvedžioti, apgauti žmogų. Jie vyksta okultiniame lygmenyje.

Šiaip, kalbant apie stebuklus, reiktų susitarti, ką mes laikome stebuklu. Pvz. daugybę stebuklų patiriame kasdien - kiekviena nauja diena, gyvybės dovana, gebėjimas matyt ir girdėt, pats buvimas, mus supantis pasaulis, sutiktas žmogus ir t.t. Man asmeniškai didžiausias stebuklas - žmogaus atsivertimas, atsigręžimas į gyvąjį Dievą, į Kristų.

Jei kalbame apie kažkokius antgamtinius dalykus - gali būti ir tikrai būna stebuklų iš Dievo. Pvz., pradėkit su tikėjimu nuoširdžiai melstis už ligonį, ir jis gali pasveikti. Tačiau Dievo stebuklai nėra savitikslis dalykas. Jų tikslas yra žmogaus (į)tikėjimas. Ir Jėzus anuomet darė stebuklus ne tam, kad parodyti kažkokią šou programą, bet tam, kad žmonės įtikėtų Jį esant Mesiją ir Gelbėtoją. Jo stebuklai yra ženklai - ženklai prisiartinusios Dievo karalystės. Jie vyksta ir šiandien tikinčiųjų ir netikinčiųjų (kurie dažnai (bet nevisada, deja) paskui tampa tikinčiaisiais) gyvenimuose...
Užduoti Klausimą

Temos

Temos


...