Kaip įveikti liūdesį?

Paklausė TomasG Liepos 9, 2017 Tema: Nuodėmė
Žinau žmonių iš savo tarpo, kurie siekia lipdami per kitų galvas, vogdami, meluodami, svetimaudami, kitiem sukeldami skriaudas, jie tuo pačiu guvūs, jaučiasi kupini gyvybės ir energijos, trykšta gyvenimo džiaugsmu ir skendi vidinėj ramybėj, pas juos šeimose viskas, iš pažiūros, harmoninga.
  O būna ir taip, žmogus kiekvieną dieną meldžiasi, kas savaitę eina išpažinties, gyvena pagal bažnyčios nustatytą tvarką - žodžiu visokeriopais būdais stengiasi išvengti nuodėmės, taip pat be pataikavimų padeda aplinkiniams. tačiau be paliovos apimtas liūdesio ir skendintis depresijoj, visi nuo jo šalinasi.
  Kaip gyvenant tokį (antrame variante aprašytą) gyvenimo būdą nugalėti liūdesį?

Atsakymų: 1

Atsakė kun. Vytautas B. Rugpjūčio 21, 2017
Tai labai asmeniškas klausimas, todėl internetu pakankamas atsakymas nėra įmanomas. Tačiau viena aišku, kad tas nusiminęs žmogus per dažnai eina išpažinties, o tai išsekina, liūdina ir paprastai dvasinio džiaugsmo ne suteikia, o jį naikina. Dažniau, nei kas mėnesį išpažinties reikėtų eiti tik dėl rimtos priežasties, paprastai dėl sunkios nuodėmės. Kas yra sunki nuodėmė ir kaip ją atskirti nuo lengvos, šioje svetainėje yra daugelį kartų atsakyta.
Užduoti Klausimą

Temos


...