kunigas kavinėje

Kaip įveikti liūdesį?

Žinau žmonių iš savo tarpo, kurie siekia lipdami per kitų galvas, vogdami, meluodami, svetimaudami, kitiem sukeldami skriaudas, jie tuo pačiu guvūs, jaučiasi kupini gyvybės ir energijos, trykšta gyvenimo džiaugsmu ir skendi vidinėj ramybėj, pas juos šeimose viskas, iš pažiūros, harmoninga.
  O būna ir taip, žmogus kiekvieną dieną meldžiasi, kas savaitę eina išpažinties, gyvena pagal bažnyčios nustatytą tvarką - žodžiu visokeriopais būdais stengiasi išvengti nuodėmės, taip pat be pataikavimų padeda aplinkiniams. tačiau be paliovos apimtas liūdesio ir skendintis depresijoj, visi nuo jo šalinasi.
  Kaip gyvenant tokį (antrame variante aprašytą) gyvenimo būdą nugalėti liūdesį?
paklausė TomasG Liepos 9 Tema: Nuodėmė

Atsakymų: 1

Tai labai asmeniškas klausimas, todėl internetu pakankamas atsakymas nėra įmanomas. Tačiau viena aišku, kad tas nusiminęs žmogus per dažnai eina išpažinties, o tai išsekina, liūdina ir paprastai dvasinio džiaugsmo ne suteikia, o jį naikina. Dažniau, nei kas mėnesį išpažinties reikėtų eiti tik dėl rimtos priežasties, paprastai dėl sunkios nuodėmės. Kas yra sunki nuodėmė ir kaip ją atskirti nuo lengvos, šioje svetainėje yra daugelį kartų atsakyta.
atsakė kun. Vytautas B. Rugpjūčio 21

Temos


Draugai

...