Ką daryti jeigu kankiniesi dėl savo ligos ir seksualumo?

Paklausė nezinomas Gegužės 1, 2017 Tema: Lytiškumas
Garbė Jėzui Kristui!

Turiu labai daug sunkumų su seksualumu bei psichologiniu elgesiu. Aš ankščiau iki dabar jaučiu priklausomybę dėl pornografinių vaizdų ir masturbacijos. Dėl šios priežasties aš jausdamas kaltės kompleksus save žalojau, dariausi randus sau ant kūno, prisiekinėdavau sau ir dėl to labai sunkiai išgyvendavau ir gulėjau psichiatrinėje ligoninėje(TAIP ELGIAUSI TODĖL, NES GILIAI SAVYJE JAUČIAU IŠKRYPIMĄ IR TEBEJAUČIU!).
Be to dar vartoju psichotropinius vaistus, nes girdžiu balsus. Ligoninėje pragulėjas buvau apie keturis kartus.
Nors ir vartoju vaistus ir tiek teko man praeiti, bet problemos vis dar tebe yra ir mane tebekankina. AŠ VOS SAVO GYVENIMO NEBAIGIAU SAVIŽUDYBE.
Bet visa tai mane dar labiau slegia ir tartum "akmuo užgulęs sunkus ant dūšios". Tai, kad jaučiu viduje iškrypimą norėjau pasakyti tai, kad noriu seksualiai realizuotis kitaip negu kaip reikalauja krikščionybė. Be to, sunkumus pagilina mano liga, kuri stiprina manyje depresijos, nerimo, balsų buvimą.
Prašau Kunigėli padėkite man, nes ant tos kortos stovi mano gyvybė!

Atsakymų: 1

Atsakė kun. Vytautas B. Birželio 8, 2017
Ačiū Dievui, kad radote kelią kreiptis pagalbos ir ją patyrėte. Dievas ir žmonių pagalba apsaugojo nuo didžiausių klaidų ir pavojų. nuodėmės yra atleidžiamos Sutaikymo sakramentu, didelę pagalbą teikia malda, o prisiminimai apie blogį praeis, laikui bėgant. Jeigu vėl pasidarytų labai sunku, kreipkitės pagalbos ir į gydytojus.
Užduoti Klausimą

Temos


...