O kaip LDK teisė?

Paklausė Tema: Visi kiti
Teigiate, kad brunono veikla buvo šventa ir kad tik dėl jos paminėtas Lietuvos vardas. Tiesą sakant, mąstant logiškai, Lietuva gyvavo daug amžių prieš tą paminėjimą ir bent man absurdas sakyti, kad Lietuvai - 1000 metų. O kas prieš tai? Juodoji skylė? Visiška nesąmonė. Lietuvai mažiausiai 10000 metų ir tą patvirtina archeologiniai kasinėjimai.

Kalbant apie brunono nukirsdinimą, tai esu užtikusi ne vieną liudijimą iš tų pačių kryžiuočių metraštininkų, kad Lietuvos valdovas draudęs eiti į tam tikras girias. Akivaizdu kad Brunonas, kaip ir daugelis bukų viduramžių krikščionių, nematančių toliau savo nosies, ėjo į tas girias nepasidomėjęs, kodėl jos šventos. jam tai - velnių buveinė. Gali būti, kad jis net ruošėsi kirsi šventą girią, kas lietuviams buvo šventvagystė. pagal to meto teisę, bausmė - mirties. galbūt - nukertant galvą, kas ir buvo įvykdyta. Jis josk šventasis, jis nusikaltėlis. Juk lietuviai taikiai sugyveno su visų tikėjimų žmonėmis, kol pastarieji neimdavo niekinti lietuviškų šventovių. Tas irgi patvirtinta metraščiais.

Norėdamas atsakyti į šį klausimą turi prisijungti arba užsiregistruoti.

Atsakymų: 1

Atsakė
Sveiki,

istorijos interpretavimas galimas remiantis faktais, o ne jausenomis. Aš dižiuojuosi, jog esu lietuvis priimu jos tradicinę liaudies kultūrą, mitologiją ir nepriešinu Evangelijai, nes kiekvienoje kultūroje galima rasti perliuku ir išminties artimos Kristui.

Gerbiu jūsų nuomonę ir linkiu savo įsitikinimus remti pozityviais motyvais, o ne neigimu ar neapykanta.
Užduoti Klausimą

Temos

Temos


...