Kaip priimti, kad partneris praradęs nekaltybę?

Paklausė Juozapas Vasario 17, 2017 Tema: Lytiškumas
GJK,

esu vaikinas, su mergina vienas kitą labai mylim, abu esame praktikuojantys krikščionys, tačiau paaiškėjo, kad ji yra turėjusi lytinių santykių. Sako, tai buvo tik kartą, kad labai tą žmogų mylėjo ir galvojo, kad bus kartu amžinai, tačiau vėliau pati jį paliko. Sakė, kad dėl to gailėjosi ir buvo susitaikinimo sakramento.

Pats nesu turėjęs santykių ir buvau nuo mažens mokytas, kad reikia laukti vestuvių, todėl labai dėl to pergyvenu. Toks jausmas, kad ji pakito mano akyse, taip pat baimė, kad negalės visos savęs padovanoti. Ir taip pat kyla klausimas, ką tada reiškia tas buvimas Bažnyčioje ir Bažnyčios mokymas...

Draugai sako, kad jei myli, tai neturėtų rūpėti, kad reikia susitaikyti. Turiu baimę - o kas, jeigu visada taip ir liks kaip dyglys šis faktas mano atsiminimuose?

Atsakymų: 1

Atsakė kun. Vytautas B. Kovo 14, 2017
Jei tikrai mylite, rasite jėgų atleisti, o jei nerasite, šeimos su ja nekurkite. Atleidimo ir suteikimo galimybės pasitaisyti pavyzdžių yra pilnas Šventasis Raštas, atsiverskite bet kurioje vietoje ir rasite. Tai, kad šia problemą keliate taip viešai ir principingai, rodo, kad dar turite labai daug gražių galimybių krikščioniškai tobulėti.
Užduoti Klausimą

Temos


...