Ar galima santuokinė aistra stebint nuogą savo žmoną?

Paklausė Anonimas Sausio 8, 2017 Tema: Lytiškumas
Turiu gan originalių ir labai įdomių klausimų apie lytiškumą, meilę, santuoką:

1) Su žmona norėčiau užsiimti tokiu žaidimu privačioje vietoje(kur nieks nemato), jog mes esame abu nuogi(nusirengiame), kad galėtume viens į kitą gašliai žiūrėti (be sekso kokiai dienai) ir užsiimti šokiais ir kitomis veiklomis, valgyt saldumynus ir kitus afrodiziakus ir t.t Ar tai nėra aistros (geismo) nuodėmė, nes senesnės kartos žmonės sako, jog viskas turi kilti tik iš atsidavimo ir apskritai negalima matyti nuogo sutuoktinio kūno, net sekso metu(tai atlikti tamsoje, po užklotu) Nes yra tokie Dievo žodžiai 27 "Jūs esate girdėję, jog buvo pasakyta: Nesvetimauk! 28 O aš jums sakau: kiekvienas, kuris geidulingai žvelgia į moterį, jau svetimauja savo širdimi. Mato Evangelija, 5 skyrius. Nėra parašyta, kad tas kuris žvelgia į svetimą moterį, parašyta tas, kuris žvelgia į MOTERĮ apskritai. Atleiskit, kad klausiu tokių klausimų, bet ką jau padarysi, kad Dievas sukūrė mane tokį išradingą, programuotojas visgi ;)

2) Ar blogai jei žmogus rinkosi sutuoktinį pagal jo kūno apvalumus, grožį. Nes yra tokios eilutės Pat 6:25 Negeisk jos grožio savo širdyje,
nesileisk užburiamas jos žvilgsnių,

Labai prašau atsakyti į mano klasimus, nes Dievas yra svarbiau už visus geismus, bet noriu žinoti ar tai yra nuodėmė ar Dievo dovana. Reikia labai tikslaus atsakymo iš išmanančio žmogaus. Iš anksto labai dėkoju ir telaimina jus bei visus savo kūrinius visagalis Viešapts Dievas.

Atsakymų: 1

Atsakė kun. Vytautas Vasario 2, 2017
Na smagu, kad esate išradingas žmogus. Ne mūsų kunigų reikalas knaisiotis po Jūsų patalus. Bet rekomenduoju paskaityti Katalikų Katekizmo mokymą apie geismą ir dar kartą įvertinti ar tikrai visus tuos žaidimus norite daryti iš meilės vienas kitam ar tiesiog, kad kažkuriam tai patinka, o kitam nelabai, bet kad nepagalvotų jog nemyliu dėl "šventos ramybės" pažaisiu. Jei esate sutuoktiniai Jūs turite teisę būti "begėdžiai" :-) bet tai turi kilti iš noro vienas kitą praturtinti. Riba tikrai labai trapi, bet būkite palaiminti ir visa, ką norite veikti dviese tebūna kupina abipusės pagarbos ir tyrumo.

http://katekizmas.lt/kbk1996p2003/N18C02.html
Užduoti Klausimą

Temos


...