Dėl išpažinties

Paklausė anonimas Rugsėjo 20, 2011 Tema: Išpažintis
Dabar pakliuvau į didelę bėdą. Kadangi, kol galvojau,kad teisingai atlieku išpažinti ramia sąžine priimdavau Komuniją. O  dabar žinau,kad neivardindavau masturbacijos, tai išpažintys buvo blogos. Negaliu peržengti per save ir to pasakyti, nors  esu jau brandaus amžiaus. Šį sekmadienį net nedalyvavau mišiose. Nes visada didžiausiu džiaugsmu per mišias laikiau Komuniją. Tai mane gelbedavo .
Kažkaip visada galvojau, kad Dievas sukūrė vyrą ir moterį, kad susilauktų kuo daugiau vaikų. Kadangi man nepavyko išsaugoti santuokos ir tenka daug metų gyventi skyriumi nuo vyro, tai kūnas matyt prašosi ,nes motiniškas inkstinktas juk niekur nedingo.
Susijęs su atsakymu į klausimą: Neišdrįstu prisipažinti

Atsakymai: (2)

Atsakė bralgis Rugsėjo 21, 2011

a) Išpažintys nebuvo blogos, nes sąžinė tada dar neatpažino šios neskaistumo nuodėmės.

b) Dabar Viešpats Jūsų sąžinę atvedė į naują jautrumo būseną - ji giliau pažįsta ir skiria kas yra, o kas nėra nuodėmė. Todėl tik nuo dabar - kai atpažinote neskaistumą kaip nuodėmę - šis žinojimas Jus įpareigoja, ir nuo to ar išpažinsite šią nuodėmę priklauso Jūsų Išpažinties gerumas.

c) Nespauskite savęs. Jei šis neskaistumas tęsėsi ilgai - nėra ko norėti, kad bus lengva peržengti gėdą bei užsidarymą ir atsiverti per Išpažintį. Galiausiai tai juk yra Viešpaties noras ateiti į intymiausias Jūsų širdies kerteles - net ir tenai viešpatauti bei gydyti... Tačiau Jis nenaudoja jėgos ar galios. Jis pasiryžęs laukti.

d) Teisingai elgiatės susilaikydama nuo Komunijos priėmimo. Tačiau būtinai dalyvaukite šv. Mišiose - juk galite klausytis Dievo Žodžio, kuris ir drąsins Jus atsivertimui! Tuo pat metu skatinkite savyje Eucharistijos ilgesį - ilgainiui susitikimo su Jėzumi troškimas nugalės gėdą. Atliksite Išpažintį ir švęsite Komuniją jau su nauju gyliu, nauju brandumu.

e) Kūnas mėgsta įpročius. Ir įpročiai nedingsta akimirksniu. Būkite pasiruošusi ilgam nuolankumo keliui, kai reikėsd grįžti prie klausyklos su ta pačia neskaistumo nuodėme vėl ir vėl ir vėl... Ir vis tik drąsiai kiekvieną kartą sakykite: "ryžtuosi daugiau nebenusidėti", nes taip atveriate savo širdį Viešpaties prisilietimui, sutinkate, kad Jis Jus gydytų.

f) Skaitykite apie skaistumą! Galima daug gražių dalykų rasti internete [pvz. čia]. Atpažinkite jo grožį, išmokite juo žavėtis. Ir tuo pat metu mokykitės atverti Viešpačiui savo vienišumą; vyro, švelnumo ir intymumo ilgesį. Išsakykite tai, o ne bandykite pati su tuo "tvarkytis".

Na ir septintas - nepavarkite :))) Viešpats turi Jums laiko! Jei Jis atvėrė Jūsų sąžinės akims šią nuodėmę tik dabar, tai reiškia, kad Jis yra numatęs ir kaip Jus iš šios nuodėmės išgelbėti, atkurti Jūsų moterišką orumą, sunaikinti gėdą ir padovanoti skaistumo džiaugsmą.

Dažna Išpažintis (geriausiai pas tą patį kunigą - susiraskite tokį, kuris nenuleidžia šios nuodėmės tylomis, bet imasi patarti bei pamokyti kaip toliau elgtis) ir kuo dažnesnė Komunija - tai pirmiausias bei svarbiausias jėgų šaltinis.

Labai džiaugiuosi šiuo Jūsų klausimu. Tikrai drąsinu pasitikėti Viešpaties Gailestingumu. Neverskite Jo ilgai laukti - Jis nori kuo greičiau džiaugtis, galėdamas Jums dovanoti šią nuodėmę!

Atsakė kun. Arūnas Rugsėjo 22, 2011

Nenorėtusi, kad jums įneštume pasimetimą, manau geriausia nueiti pas nuodėmklausį ir viską jam išsakyti, ypač dėl baimės, "tačiau ką daryti,kad aš ,kaip moteris,neišdrįstu.....pasakyti" nuslėptus dalykus.

Nepatarčiau ramintis "nes sąžinė tada dar neatpažino", be to sakote: "Negaliu peržengti per save ir to pasakyti".

Jums reikėtų dvasinio palydėjimo, galbūt tai turėtų būti net ne vyras pvz. s. vienuolė, nes manau yra gilesnių vaikystės sužeidimų santykyje su vyrais iš ko išsivystė baimė kalbėti lytiškumo tema. Kartais mes net neatsimename, nes mūsų atmintis blokuoja baisiausius įvykius.

Užduoti Klausimą

Temos


...