neatsakingas vyras

Paklausė Ruta Balandžio 23, 2016 Tema: Egzorcizmas
Laba diena,
esam santuokoj 14m. problemos prasidejo gal pries 6m, gal daugiau, tik nebuvo islindusios. Net pats vyras negali  to pasakyt. Atrodo jis kaip ir noretu sekmes, bet viskas iseina jam taip, kad finansiskai zlugdo seima: slaptos paskolos,  labai ziaurus melavimai. Nuolat zada pasitaisyt, bet vis negali. verkia, kad nori seimos, bet vis paslysta. aiskina, kad pats nesupranta, kodel taip daro.
Neseniai suzinojau, kad nuo pat vestuviu jo motina vis ikalbinejo  ji skirtis, nors priezasciu tam nebuvo. Mane vis kaltino "barakudizmu"., nors visa gyvenima jam teikiau ir moraline ir finansine pagalba, niekada nepriekaistavau, kad per mazai uzdirba. Atvirksciai, akcentuodavau, kad nesvarbu tai, juk vistiek bendras biudzetas.
Dar melavo, kad mate mane su svetimais vyrais. Saziningai galiu pasakyt, kad tai neimanoma :-)
Dabar priejom liepto gala.... ar galima dar padeti?

Atsakymų: 1

Atsakė kun. Vytautas B. Gegužės 13, 2016
Šeimos gyvenimo esmė - viso gyvenimo bendrumas, todėl svarbiausia įvertinti tai, kas bendro sukurta, kas vienija, ko bendrai siekiama. Jeigu yra intencija, prasmė ir realios pastangos gyventi vienam dėl kito, yra prasmė šeimai ir būtina stengtis ją išlaikyti. Jei tų dalykų nėra ir praktiškai neįmanoma atgaivinti, tada gyvenimas kartu netenka prasmės. Atvirumas apie tikslus, intencijas ir darbus yra vienas iš svarbiausių ir esminių gyvenimo bendrumo požymių.
Užduoti Klausimą

Temos


...