galbūt aš apsėstas?

Paklausė Lukas Balandžio 21, 2016 Tema: Egzorcizmas
sveiki, turiu tokią mažą bėdą, o gal net ir didelę... papasakosiu trunpai..

gyvenu namuose, kuriuose kažkada gyveno namo savininkas, kuris pasikorė, namuose jaučiasi keista energija, gryžus namo iškart dažniausiai pasikeičia nuotaika, namuose būna daugiau pykčių. esu tikintis dievu, bet kažkas šiuos metus su manim darosi ne taip, ankščiau vaikščiodavau sekmadieniais į bažnyčia.. bet dabar jau nebevaikštau.. po paskutinių dviejų kartų.. negaliu išbūti bažnyčioje.. nes tik prasidėjus kunigo kalboms, pačioms mišioms, man pradeda darytis bloga, išmuša karščiu,pradeda svaikt galva, turiu iskart išeit iš bažnyčios ribų.. nežinau kad man yra, jausmas toks kad turiu dvi nuomones, retai valdau savo mintis, mintys pačios kužda kažka.. išpažinties buvau gal prieš 7metus.. namuose ne karta krito daigtai, visos kambaryje nuotraukos būna nuvirtusios, ir šiaip vyksta keisti dalykai... ar gali būti, kad kažkuria tai prasme, esu kažkiek tai apsėstas?

Atsakymų: 1

Atsakė kun. Vytautas B. Gegužės 13, 2016
Norisi ironiškai pastebėti, kad "kažkokios piktos jėgos" panaikino didžiąsias raides iš Jūsų rašto ir privėlė gramatikos klaidų. Rašydamas internete su klaidomis visiems paskelbiate, kad esate tik pusiau raštingas. Ar Jums to reikia? Gal geriau nepatingėti bent kompiuterinėmis priemonėmis ištaisyti klaidas, negu apsijuokti prieš daugelį?

Jūsų paminėti keisti reiškiniai gali turėti ir blogųjų dvasių įsikišimo bruožų, juo labiau, kad Jūsų tikėjimo ryšys su Dievu yra labai silpnas, kaip ir su Bažnyčia. Reikėtų pradėti nuo kasdienės maldos, kasmėnesinės išpažinties ir sekmadienio šv. Mišių priimant šv. Komuniją, taip pat laikytis svarbiausių moralinių krikščionybės nuostatų. Jei šito viso laikantis per pusmetį reikalai nepasitaisytų, tada verta kreiptis į savo parapijos kunigą ar net į egzorcistą.
Užduoti Klausimą

Temos


...